Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes használt mosógépet...

Érdemes használt mosógépet vagy hűtőszekrényt venni? Mennyire megbízhatóak ezek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 20. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
attól függ milyen feltételekkel,hasonlókkal foglalkozom én is,átszámítva olyan 15ezer körül van az ára,van rá 3 hónaptól 1 évig típustól függő garancia,ha az alatt elromlik választhat a vevő hogy javítást,cserét (másik használtra) vagy pénzt kér vissza,és rengetegen viszik,van hogy napi 3at is vinnének de nem tudok mindenkit kiszolgálni áruhiány miatt.
2012. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én nem vennék használtat soha, ki tudja, milyen körülmények között tartották és mennyire vették igénybe.
2012. febr. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szoktam használt cuccokat venni, pár hete vettem 4000 ftert egy 1973 gyártmány Lehel hűtőt, 2 háznyit kellett csak cipelni, és jó. Vettem 1500 ftert porszívót, törött kicsit, de jó, 6000 ért egy automata mosógépet, működik, csak büdös, majd kiecetezem... Sok használt cuccom van.
2012. febr. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!