Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egyedül vagyok...

Mit tegyek, ha egyedül vagyok magamra utalva előre láthatólag 10 napra?

Figyelt kérdés
Mert én vak vagyok 90 százalékban, és dolgozni nem tudok menni, mert nem vesznek fel sehova. Anyukámmal vagyunk ketten teljesen egymásra utalva. Neki sajnos sok betegsége van. Most a legrosszabb az érszükülete. Éppen emiatt tegnap beutalték a kórházba infúziót felszedni. Nem tudom mi lesz és azt sem meddig kell bent lennie. Teljesen magunkra vagyunk utalva Ő is és én is. Nem tudtam elkísérni sem. Azt sem tudom hogyan fogunk beszélni ezalatt? Senkire sem tudunk számítani. Bárkit kérdeztünk, hogy segítsen, a válasz az az volt, hogy segítsek én. De hogyan. Akinek van bármi ötlete írjon. Fogalmam sincsen mit tegyek? Már most teljesen úgy érzem meg fogok őrülni!
2012. febr. 21. 10:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szia! Örülök, ha picit is segítettem, az életben sajnos vannak akadályok, kinek több, kinek kevesebb. Nagyon drukkolok neked, és egyébként vakon is bármit elérhetsz, fiatal vagy még, van egy jó ismerősöm, aki egyededül utazott külföldre repülővel, és egyébként is teljesebb és aktívabb életet él, mint az átlagember, nagyon büszke vagyok rá! Nektek is remélem, hamarosan több szerencsétek lesz, ha van kedved, számolj be a fejleményekről itt, vissza fogok jönni!
2012. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Köszömöm neked! Nagyon:) A helyzet folytatódni látszik:( Ismét zsibban, most a lába. Hol jobb, hol nem. Nem tudjuk mit tegyünk. A kórház messze van itt, a másik a mellettünk lévő nagyobb városokban van. Érsebész tuti érmütétet javasolna. Őrülök, hogy a te ismerősödnek sikerült.
2012. febr. 23. 14:31
 13/18 anonim ***** válasza:

Az internet korában szerintem rengeteg lehetőség van. (Mondom ezt úgy, hogy diplomával munkanélküli vagyok jelenleg.) Távmunkákkal próbálkoztál?

Fogalmam sincs, hogy működnek a kórházak, kísérőként nem tudnál esetleg te is ott aludni, utánakérdeztetek? Vagy abban a városban nincs ismerős?

De ha otthon kell addig várakoznod, akkor is átvészeled, mint ahogy eddig is átvészelted. Anyukád nehogy emiatt ne válaljon be olyan dolgot, amit az orvos javasol számára!

Felolvasó programot használsz íráshoz?

2012. febr. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Nem kérdeztük, de szerintem esély sincs a bentlételemhez. Abban a városban nincs egyébként ismerősünk.Úgy néz ki, már nem sokáig húzhatjuk a mütétet sem. Nagyon zsibbad a lába szegénykémnek. Amúgy is fél a mütéttöl. Az ismeröseinkre nem számíthatunk. Nem hiszem, hogy ha a testvérekre nem akkor az ismerösökre lehetne. Mindenkinek megvan a maga élete. Bár senki sem ér rá. Az internetes munkával probálkoztunk egyszer kétszer, de terjesztés lett volna. Nem interneten, hanem postán személyesen plusz pénzért. Úgymond árulni kellett volna munkalapokat pénzért. Mondanom se kell egyet se adtunk el belőlle. Semmijen vakok számára szüksége dologhoz nem jutottam. Szemüvegre se adnak kedvezményt, se támogatást.


Fogalmam sincsen, hogy mi lessz? Félünk az biztos. Életveszélyes is lehet!

2012. febr. 23. 18:58
 15/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy ilyen kétségbeejtő helyzetben vagy, csak erőt és kitartást kívánok, drukkolok, hogy hamar rendbe jöjjön anyukád lába és az életetek!
2012. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Fogalmam sincsen arrol sem, hogy mi a műtéti eljárás és, hogy mennyire sujjos? Tudom, hogy egyáltalán nem egy rutinmütét, de fogalmam sincs, hogy hogyan zajlik egy lábon lévő érszűkületi műtét? Egyszerűen félek! Most is teljes idegbe van a gyomrom is. Pedig itthon van Anya hála a jó égnek, de azóta is teljesen idegbe vagyok, nem tudok lenyugodni.
2012. febr. 24. 22:00
 17/18 anonim ***** válasza:
az érszűkülettel kapcsolatban tegyél fel új kérdést, nem értek hozzá. Azt tudom, hogy ha sokat idegeskedsz, az nem tesz jót sem neked, sem Anyukádnak. Próbálj nyugis dolgokat csinálni, zenét hallgatni, gyümölcsteát inni...hány éves vagy? A rokonok egyáltalán tudnak a műtétről? Próbáld újra keresni őket!
2012. febr. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Megpróbálok nyugis lenni, de nem megy. Nagyon psrázunk töle. Mindketten félünk, hogy mi lessz. 26 éves vagyok Anya 59. Senki sem túlságosan akar segíteni. Mindenki csak akkor jön, ha kérni akar. Vagy ha segítség kell. Akár az anyagiakban, akár a gyerekekre kell vigyázni. Adni meg nem adják. A mütét tulajdonképp még nem tisztázott, hogy mikor lesz, de mivel érszükület és máára szinte állandóak a lábfájásai és a zsibbadásai ezért már nem sokáig halogathatjuk már. A multkori kórházi nap előtt kértem segítséget a nővéremtől, de a válasz az az volt, hogy hívjunk mentőt, mert nem tud eljönni a gyerekeitől annyira. Úgyhogy fogalmam sincs mi lesz. Csupa kérdőjelek vannak bennem és persze maxi para.
2012. febr. 27. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!