Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egyedül vagyok...

Mit tegyek, ha egyedül vagyok magamra utalva előre láthatólag 10 napra?

Figyelt kérdés
Mert én vak vagyok 90 százalékban, és dolgozni nem tudok menni, mert nem vesznek fel sehova. Anyukámmal vagyunk ketten teljesen egymásra utalva. Neki sajnos sok betegsége van. Most a legrosszabb az érszükülete. Éppen emiatt tegnap beutalték a kórházba infúziót felszedni. Nem tudom mi lesz és azt sem meddig kell bent lennie. Teljesen magunkra vagyunk utalva Ő is és én is. Nem tudtam elkísérni sem. Azt sem tudom hogyan fogunk beszélni ezalatt? Senkire sem tudunk számítani. Bárkit kérdeztünk, hogy segítsen, a válasz az az volt, hogy segítsek én. De hogyan. Akinek van bármi ötlete írjon. Fogalmam sincsen mit tegyek? Már most teljesen úgy érzem meg fogok őrülni!
2012. febr. 21. 10:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Szia! Én nem vagyok vak, teljesen egészséges vagyok és így sem találok magamnak munkát!
2012. febr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A mai világban senkinek sem könnyű. Nekem, most nem is ez a leges legnagyobb bajom, hanem a magány és a félelem, az hogy már megbolondulok!
2012. febr. 21. 11:10
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mobilja anyukádnak, azon bármikor el tudnád érni, ha szükséged van a hangjára. Jó lenne egy olyan szomszéd is, akivel megbeszélheted, hogy segít, ha baj van. Mindenestre kitartás, és ne keseredj el, vigyázz magadra! Vedd úgy, hogy küldtem egy virtuális ölelést.
2012. febr. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

De aranyos vagy! :) Nagyon köszönöm a kedvességedet. Van mobilja, csak nincs pénz rajta és így hó végén rávalónk sem. Van még rajta, csak kevés ahhoz, hogy minden nap beszéljünk. Most kb 2 órája próbálom hívni, nem elérhető:( Össze vissza járkállk a lakásban nem találom a helyem. Próbálom elfoglalni magam, de hijába. Nem megy. Remegem és gyomrom is teljese idegben van. Már sírni tudnék( (Nem voltunk szinte 2 napnál többet egymás nélül, pláne így.) Szomszédokkal sem vagyunk annyira szorosan: Sajnos, de lehet, ha átmennék segítenének baj esetén. De nem tudom, ha az ember a saját testvéreire nem számolhat, akkor kire?


Köszönöm a biztatást és a virtuális ölelést:) Minden jót neked!

2012. febr. 21. 11:43
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj, nem műtétre ment. Csak nyugi. Azonban nem ártana, ha keresnél barátokat, akár a GYK-n keresztül is, akikre számíthatsz, ha kell, és akik persze rád is számíthatnak.
2012. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az érsűkülete és az összes tőbbi betegsége miatt sajnos a műtét sem kizárt, de igazad van, még nem mütétre ment, bár forog az is a kockán. Hol is keressek, mit írtál, mi az? Emígyen lehetetlen és már én is érzem, hogy jó lenne egy jó barát, barátnő akire számíthatnék. A KÖZÖSSÉGI OLDALAKON IS, CSAK A POFONOKAT KAPOM RENDSZERINT. eLMENNI, MEG SEHOVA NEM TUDOK SZINTE.
2012. febr. 21. 15:37
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne ess kétségbe, minden a legnagyobb rendben lesz!

Nehéz ilyenkor elfoglalni magát az embernek, de muszáj megpróbálnod! Gondolj arra, hogy édesanyád nem örökre ment el, hipp-hopp elmegy az a pár nap és megint együtt lesztek. Addig is, neked is, meg neki is megkönnyítenéd a dolgot, ha nem stresszelnél ennyire. Próbáld meg kiélvezni ezt a pár napot egyedül, biztos van olyan dolog, amit nem csinálhatsz, mikor anyukád is ott van. Pl. bömböltesd a zenét, vagy hasonlót.

Kitartást kívánok neked! :)))

2012. febr. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szia, én vagyok a 3-as. Próbálj meditálni, tornázni, illatos fürdőt venni... Nem vagy egyedül, gondolunk rátok!
2012. febr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Annyira aranyosak vagytok köszönöm nektek a sok biztatást!:))))) Meg is lett az eredménye. Kb két órája hazajött Anycim:) Hazaküldték. Nem találtak semmi olyat amiért bbent kellett volna tartaniuk. A körzetis utalta be, valószinűleg ő is megijedhetett a tünetek alapján vérkeringés zavarra gyanakodott,s ez ma derült ki a kórházban nekünk nem mondta ezt el, csak menjen minél előbb. Onnan, meg szinte lebarnították, hogy miért ment át? Megijedtünk természetesen:( , de most,már :) és sok zöldséget és banánt, paradicsomot egyen és pihenjen, mehet haza. Közben lemerűlt a telefonja, na meg nem is tudot volna hívni, csak csőrgetni. Így egyszer csak pityegett a kaputelefon:) Ekkor azt se tudtam mit csináljak örömömben gondolhatjáto. Mentem ahogy tudtam lefwlé elé Úgyhogy ezen most túlvagyunk, de még hátra van egy érműtét, ami elkerülhetetlen, csak elhúzzuk. Nem tom meddig. Köszönöm a sok bíztatást,nélkületek sokkal nehezebb lett volna.
2012. febr. 21. 17:47
 10/18 A kérdező kommentje:
Hol vagytok? Eltüntetek?
2012. febr. 22. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!