Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kérhetek ezért fizetést?...

Kérhetek ezért fizetést? Luxus magánkórház nyitása?

Figyelt kérdés

Egy külföldi befektető ismerősöm szeretne Magyarországon egy nívós magánkórházat nyitni.


Tegnap engem keresett meg egy kérdéssel, amiből hirtelen több is lett...

Tulajdonképpen leesett, hogy egyáltalán nem ismeri a magyar viszonyokat, a magyar rendszert annak ellenére, hogy évekig lakott itt.


Most kutatok neki pár információért.

Viszont arra gondoltam, hogy egy kávé mellett megbeszélem vele hogy mégis mennyire komolyak a befektetési szándékai.

Illetve, hogy ha komolyan gondolja, akkor alkalmazzon és én utánajárok bármilyen információnak amit szeretne, illetve segédkezem az engedélyek beszerzésétől, az orvosok felvételén át az utolsó függönyök kiválasztásán keresztül mindenben.


Angolul kiválóan beszélek. A magyar kapcsolataim is megvannak hozzá: egészségügy, jogi szféra, közigazgatásban kapcsolatok. Szervezőkészségemről pedig már többször tanubizonyságot tettem, és örülnék ha részt vehetnék egy ekkora projectben.


Szerintetek ezt így felvethetem neki? Illetve ti mennyi pénzt kérnétek tőle fizetés gyanánt?


2012. febr. 21. 13:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!