Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van olyan aki Győrben a...

Van olyan aki Győrben a Széchenyi István egyetem egészségügyi szervező szakára jelentkezett (2012 őszétől)?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 17:28
 1/5 anonim válasza:
ÉN igen, az első két helyen :) Megkérdezhetem milyenek a jegyeid a suliban? Tavaly hogy végeztél?
2012. febr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen én is!!! Az alkalmassági vizsgára nem tudja valaki, hogy meddig meg, hogy hol lehet jelentkezni? A honlapon csak erre a hétre szóló telefonos időpontokat találtam és már nem veszik fel a telefont. Ugye nem most volt a határidő?
2012. márc. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Írtam egy e-mailt az egyetemnek, az alkalmassági vizsga május 21-24. között lesz, mindenki kap majd egy levelet.

Hát a jegyeim, tavaly év végén kitűnő voltam, de idén félévkor a matek ami nekem fontos az 4 lett, meg az angol, ami annyira nem érdekel, mert a német kell .A matekot akarom kijavítani, emelten vagyok matekon így nem lesz egyszerű. Emelten nem érettségizek semmiből, csak nyelvvizsgám van, majd meglátjuk. És ti hogy álltok?

2012. márc. 3. 19:37
 4/5 anonim válasza:

De nem kell külön jelezni az egyetemnek, hogy menni akarsz alkalmasságira? Elég csak annyi, hogy megjelölted a jelentkezésnél?

Am én duplázni fogok szerintem. Emelt angol meg matek.

2012. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
na bekerültetek? és ha igen, mi a véleményetek róla? én is ezen a szakon gondolkozom :)
2013. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!