Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Biztonsági őr tanfolyamon...

Biztonsági őr tanfolyamon milyen az egészségügyi alkalmassági van? és az kizáró ok lehet hogy Danabol szteroidot szedek, a testépítéshez, hogy azt kimutatják e, vagy ha ki is foglalkoznak e vele?!

Figyelt kérdés
köszönöm
2012. jan. 18. 09:28
 1/7 A kérdező kommentje:
szépen megfogalmaztam , nézzétek el most kelltem fel
2012. jan. 18. 09:58
 2/7 dirtboy ***** válasza:

nincs semmi komoly vizsgálat,szem van ha jól emlékszem meg vérnyomást mérik aztán kész is, a lényeg hogy ki legyen fizetve aztán alkalmas vagy.


gratulálok a legnagyobb számban hamisított,egyik leg károsabb szteroidot szeded.

mindenki aki ért a témához és komolyan csinálja az nem danázik mert van kevésbé káros de hatásos szteroid is.

na mindegy nem ez a téma csak gondoltam leírom.

2012. jan. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
érdekelne , hogy milyen formában káros a dana , és hogyan hogyan hat a hamisitott dana a szervezetre , fejlődés , és károsítás szempontjából. és hogy melyik más szteroid van ami kevésbé káros de hatásos.köszönöm
2012. jan. 18. 11:53
 4/7 dirtboy ***** válasza:

mellék hatások az eredeti danának:

-mérhető májkárosodás /sokat használod,helytelenül használod vissza fordíthatatlan/

-magas vérnyomás

-megnövekedett pulzus

-gyors ösztrogénné alakulás

-pattanásosodás

-gyorsult hajhullás

-a szervezet saját tesztoszteron termelésének leállása

-fokozott agresszivitás

az orosz danánál meg még lehet

-rosszullét

-hányás

-több napos ágyas betegség


ha meg hamisítvány ami szinte tuti,akkor meg a jó isten tudja mik lehetnek.

de te tudod,ha neked ez kell csak csináld.

nem tudom akarsz e versenyezni de ha nem akkor ne használj szteroidot.

2012. jan. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi hogy segítettél.most kicsit jobban utána olvastam , és elraktam a kabát zsebemből , a fiók mélyébe. 5 napja szedem , szerencsére időbe olvastam utána , mielőtt nagyon belemélyedtem volna.

viszont valamit szeretnék azért szedni , orvosi fehérje, tudsz róla valamit?

2012. jan. 18. 12:30
 6/7 dirtboy ***** válasza:

orvosi fehérje?

nem halottam még róla,ha az is sima protein készítmény akkor nincs értelme,gondolom nem olcsón vesztegetik.

ott vannak a táplálékkiegészítők azzal érdemes az étrendet kiegészíteni.

gondolom van étrended,mert másként a dana is csak be vizesíttet volna de izom az nem épült na nem viszed be az izom építésre alkalmas tápanyagokat.

egy jó étrend kell jó edzés és lesz fejlődés,kox nélkül is komoly eredményeket lehet elérni,igaz hogy tovább tart de legalább büszke leszel magadra hogy tisztán érted el.

nem tudom menyire vagy otthon a témában miket tudsz meg miket nem a de ha kérdés van akkor kérdezz nyugodtan.

2012. jan. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem mondanám hogy értek hozzá , akkor írok privátba , köszi
2012. jan. 18. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!