Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Modell és makett boltban...

Modell és makett boltban fogok dolgozni, mit kell tudjak ezekről?

Figyelt kérdés
Egy modellek és maketteket árusító üzletben fogok dolgozni de sajnos nem tudok róla sokat! Valaki felvilágosítana, hogy mik azok az alap dolgok amikkel majd szembe kell nézzek?
2012. febr. 22. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam vele mint te, csak az volt a különbség hogy én műszaki boltban kezdtem kb nem sok tudással. A kollégák rendesek voltak 1-2 napom azzal telt hogy mindent elmagyaráztak hogy mi micsoda bele avattak 1-2 dologba hogy mit érdemes a vevőnek ajánlani meg hogy olyanokat ajánljak neki ami neki is tetszene és az anyagiakkal is úgy jönne ki ahogyan azt elképzelte.

Én neked javaslom azt hogy kérdezd meg a munkatársakat a főnöködet hogy mit kell tudnod ezekről meg ezekről. Hidd el belefogsz tanulni. A fontos hogy ne parázz legyél határozott és keltesd a vevővel azt hogy te ezekhez értesz meg hogy szerinted az a vevőnek jó lesz, hidd el ezzel jó pontot fogsz szerezni mindenkinél és így várható hogy ezzel tartósabb lesz ott a munkaviszonyod. Csak ügyesen.

2012. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt tudom, mit várnék el tőled, ha ilyen boltban vásárolnék. Életemben, talán ha tíz makettet raktam össze, így az alábbiakat inkább vázlatként kezeld, mint hozzáértő tanácsa.


Ha megkérdem, melyik Mig 29-es modell jobb, a Rewellé, vagy a Tamiyaé? Ha kérek egy X gyártótól származó Porsche makettet, megköszönöm, ha szól, már eléggé kopott a szerszámuk, sok felesleges munkát ad a sorja. A matricázása hűséges a második világháborús gépnek, vagy szelídített, s nincs rajta horogkereszt. Mi a RAL kódja a kárminpirosnak? Tényleg bármilyen camuflage jó a hadihajóra? Mit csináljak, ha eldugul a szórópisztoly?

2012. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!