Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » írnátok nekem olyan online...

Automata4477 kérdése:

írnátok nekem olyan online szótárt ahol letudnák fordítani egy nagy szöveget?

Figyelt kérdés
Németről kéne magyarra,próbáltam már a google fordítót de ott nagyon szarul fordítja le.próbáltam még más online szótárakat de azokba meg 500 karakternél nagyobb szöveget nem rakhatok,nekem meg kb.3000 karakter.
2012. febr. 22. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy magyar-magyar sem ártana. :-(
2012. febr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

le tudnék!!


A kérdésedre válaszolva, szerintem nincs olyan szótár.

Én is csak olyan szótárakat találtam, ahol egy-egy mondatot lefordítanak.

De egyik sem 100 %-os.

Ez engem is érdekelne, ha valaki esetleg tud ilyet.

2012. febr. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
van gógle fordító
2012. febr. 23. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ma 02:13 Roppant hasznos volt ezt beírnod, miután a kérdező is mondja, hogy az nem jó. És tényleg nem!
2012. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
jó az, nem kell mindent egyszerre bemásolni hanem sorban, egy világ használja. nekik miért jó ?
2012. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó-jó, de mégsem.


A magyar nyelv egyébként nehéz dió. Lehetetlen teljesen leprogramozni. A fordításokon dolgozni kell rendesen. Ha valaki ismeri valamennyire a forrásnyelvet, a gépi fordítást a tudásával vegyítve dűlőre juthat. Gyakori azonban az, hogy semmit sem tudsz kezdeni a fordítással.

A google soknyelvű fordítója messze nem ad olyan eredményt, mint egy offline célszoftver.

2012. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!