Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Letezik olyan online munka...

Letezik olyan online munka ahol angolrol kell szoveget magyarra forditani? Es ha igen hogyan lephetnek veluk kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 21:33
 1/5 anonim válasza:
35%
én nemtudom de ha találsz szólj mert nekem is teccik :D
2009. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ha esetleg értesz kicsit a programozáshoz is akkor ezer meg ezer pc játék és program van amit fordíthatsz pénzért:)... az ilyen fordítókból hiány van. Nekem is jól jönne egy
2009. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Konkretan mit kene csinaljak , tudsz peldat irni?
2009. ápr. 13. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy játék megkapod a szövegét és lefordítod magyarra utána sorrendbe rakod dolgokat és rá rakod bele égeted a programba... de az bonyolult nem értek hozzá azért is keressek embert rá...
2009. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hat volt par olyan jatek amit unalmamba leforditottam magyarra , de azokat egyszeruen sajat magamtol at tudtam irni , nem tudom , hogy ez mennyire komplikalt amirol te beszelsz.
2009. ápr. 13. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!