Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha nagycsaládos vagyok,...

DarkChii kérdése:

Ha nagycsaládos vagyok, hogyan utazhatok a buszon 90%-os kedvezménnyel?

Figyelt kérdés

A hivatalos szöveg így szól: "90%-os kedvezményre jogosult a szülő(k) és a vele (velük) együtt utazó legalább 3 gyermeke(ük), ha a gyermek 18 éven aluli, vagy 26 éven aluli és érvényes nappali tagozatos diákigazolvánnyal rendelkezik, vagy életkorától függetlenül akire munkaképtelenség folytán magasabb összegű családi pótlék jár és ezt a kifizetőhely igazolja."

Én már nagykorú vagyok, dolgozok, de a szüleimmel élek. Testvéremre magasabb összegű családi pótlékot kapnak a szüleim, mert tartósan beteg. Ha egyedül szeretnék utazni, milyen papírral igazoljam, hogy nagycsaládban élek, és hol tudom ezt igényelni?


2012. febr. 23. 12:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyedül nem veheted igénybe ezt a kedvezményt, csak ha együtt utaztok.
2012. febr. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
így te nem utazhatsz,csak úgy szól a 90% kedvezmény ha együtt vagytok,mind az 5en leírt feltételekkel azért családi kedvezmény a neve,tehát ha 4en mentek akkor már nincs ilyen.
2012. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!