Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttam egy srácot még nyáron...

Láttam egy srácot még nyáron Bükfürdőn. Van esélyem megtalálni?

Figyelt kérdés
Szóval még júliusban(2011) láttam egy srácot strandon, az öccsével, meg gondolom a családjával volt. Elég szimpatikus volt, szemeztünk kb 2 napig. Aztán másnap már nem láttam őt, csaak a családját. Van esélyem arra, hogy megtaláljam?:(
2012. febr. 24. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs, legalább a nevét tudnád, így sajnos reménytelen a dolog, akkor kellet volna cselekedni, nem utólag bánni a dolgot.
2012. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
van benne valami:/ csak a keresztnevét tudom, mert hallottam amikor szóltak neki a szülei:s
2012. febr. 24. 15:25
 3/7 anonim ***** válasza:
és ez 2012 februárjában jutott eszedbe?
2012. febr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem, csak nem tudtam, hogy hol keressem:/ iwiwen próbáltam mert ott lehet korra szűkíteni a találatokat, de valamiért mindig mikor beírom a keresztnevet meg a kort akkor mindig csak a korra szűkíti:/
2012. febr. 24. 15:37
 5/7 anonim válasza:
facebookon nagyobb a valószínűsége hogy megtalálod!! keresd ott! :))
2012. febr. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi:) csak az a baj, hogy ott nem tudok korra szűkíteni:(
2012. febr. 26. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:
jutottál valamire? :))
2012. máj. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!