Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ez lenne a feltétel megtenn...

Zümy kérdése:

Ha ez lenne a feltétel megtennéd? (bőven lennt)

Figyelt kérdés

Elutaznál mondjuk 1 hétre egy olyan helyre ahova már régóta nagyon szeretnél(példál Rómába:D),ha az lenne a feltétele,hogy a/az

-egyik tanároddal

- titkos szerelmeddel

-ellenségeddel

kéne menned és mindenhol melletted kéne lennie,egy szállodában kéne lennetek és mindenhova elkísérne?

Ha lehet a kort és a nemet is írjátok oda.:)


2009. jún. 6. 18:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Oh, akkor én már csak tanárral vagy ellenségemmel mehetek, mert az én szerelmem nem titkos :/


Bár az általam értelmezett titkos szerelem neccesebb, mert mivan ha valami félőrült mániákus, azzal már lehet hogy nem olyan vidám egy ilyen út, ha folyton az ember mögött liheg :D


Na és hova menjünk? :D

22/L

2009. jún. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Avalanche ***** válasza:
100%

Tanáraim között vannak nagyon szimpatikusak, tehát ez eddig elviselhető. Bár ha egy hétig össze lennék zárva vele, hát nem is tudom..

Szerelmem nincs, se titkos, se nyilvános. Maximum olyan, aki tetszik, de ez puszta szimpátia.

Ellenségem szerintem nincs.. Legalábbis nem tudok róla, hogy lenne. Aztán lehet, én vagyok könnyelmű. De ha van is, hát jöjjön, legfeljebb megbeszéljük a dolgokat =)

L/13

2009. jún. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A titkos szerelmemmel nagyon is el tudnék képzelni egy római vakációt! még az is lehet, hogy sikerülne összemelegedni:)

23/L

2009. jún. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

utolsó vagyok, folyt:

ellenség: valahogy elviselném, hogy körülöttem lebzsel, próbálnék nem tudomást venni róla, egy álomút ennyit megérne

tanár: nekem is vannak jóarc tanáraim, ha valamelyik jófejet kapnám útitársnak, még jókat is bulizhatnánk együtt akár. ha kevésbé jófejet, az sem lenne baj, max. nem dumálnánk túl sokat

2009. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanárommal vagy a titkos szerelmemmel. Ellenséggel hülye lennék...:D
2009. jún. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat még írhattok ..és ha gondoljátok írjátok oda hogy hova mennétek.:)
2009. jún. 7. 11:12
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

New York-Miami-Los Angeles-Hawaii körutazásra mennék:D:D

tanárok között van olyan, akivel gond nélkül, de ha jobban belegondolok, nincs olyan tanárom, akit nagyon gyűlölök, szóval megyek, bármelyikkel

titkos "szerelmem" nincs, van 2 pasi, akik nagyon bejönnek, na velük boldogan:D

ellenségem.. hááát.. nem tudom, talán igen

18/L

2009. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Akár az összessel is egyszerre..:D Nem érdekel kivel kéne mennem és hogy mindenhova jönne utánam.. A lényeg, hogy elmehetek oda ahova minden vágyam eljutni!! Amúgy meg napszemcsi fel, mp3/4 be a fülbe és már tudomást sem veszel arról aki ott van.. :D Mondjuk a Titkos szerelmem kategória kiesik mert nincs..:D
2009. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

a titkos szerelmemmel. mindenképpen. tudom, hogy ő is szeret :) És vmi eldugott szigetre, romantikus tengerparttal. Na igen. Az lenne a legjobb. :)

14/L

2009. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!