Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akiknek...

Vannak itt olyanok, akiknek elhunyt a barátjuk/barátnőjük?

Figyelt kérdés
Egy közeli ismerősöm barátnője a vonat elé ugrott,az iskolájukban megemlékeznek róla meg minden,és a havernak nagyon fáj,hogy olyanok is mécsest gyújtanak meg álszentkednek,akik valójában nem is ismerték/kibeszélték,kiröhögték a lányt.Hogyan segítenétek neki?Személyes tapasztalatokat,mindennemű segítséget szívesen veszek.
2012. febr. 25. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2 éve hunyt el egy nagyon jó barátom. Öngyilkos lett. Nekem nagyon sokat segített, hogy beszélhettem róla, kibeszélhettem magam. Először alig tudtam beszélni mindig csak sírtam, de idővel könnyebb lett. Még most is nagyon sokat gondolok Rá, de ma már a közös élményekre, dolgokra emlékezem.
2012. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ne ítélkezzetek,

nem biztos, hogy álszentkednek.


egy dolog, hogy addig kiröhögték, de ha a halál szele megcsap, akkor mindenki magába száll kicsit.


más a szitu, mint amikor még élt.

2012. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Barátnőm halt meg 2 éve. Majd' beledöglöttem és még ma is sokszor felerősödik a fájdalom.
2012. márc. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!