Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet uTorrentről...

Hogyan lehet uTorrentről letölteni videót?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 19:18
 1/6 anonim válasza:
11%
illegális
2012. febr. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mind illegális. Sokak szerint a torrent egyenlő a kalózkodással, de ez távolról sincs így! A torrent egy nagyon jól kitalált fájl megosztó program. Az hogy sokan játékok, filmek megosztására használják az már más dolog. Ha valaki készít egy videofelvételt amire nincsenek szerzői jogok hanem ő készítette és ír egy torrent fájlt amit megoszt és mások letöltenek a netről majd torrentel megnyitják és letöltik az nem illegális. Remélem mindkettőtöknek hasznos választ adtam.
2012. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ma 20:25 Maximálisan.
2012. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Te komolyan gondoltad amit írtál?

Torrentre tényleg mindeki saját videót szokott feltölteni.

2012. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, sőt kiemeltem hogy sokan kalózkodásra használják, ha nem esett volna le neked akkor azt szerettem volna vele mondani hogy ha valaki saját tartalmakat oszt meg az nem illegális.
2012. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ma 14:51 torrentet nem arra találták amire most használják
2012. febr. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!