Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottam egy olyan halálugrás...

Hallottam egy olyan halálugrás balesetről, ahol a csávónak kettényílt a koponyája, van erről videó?

Figyelt kérdés

2012. febr. 25. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:

van egy videó,amikor hülyéskednek,ugrálnak vagy 20-30 méter magasról a vízbe pár csávó,és egyik megcsúszik ugrás közbe és pont a vízparton lévő beton szélébe fejel...

csak egy lebegő test és körülötte vérszínű a víz,majd kihúzzák és úgy még mindig kamerázzák :O

2012. febr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt láttam én is, de azt hiszem nem betonba fejelt, hanem egy olyan fából készült móló volt a parton és azt találta telibe. Liveleak-en tuti fent van.
2012. febr. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ma 02:07 lehet igazad van,mert igazából nem néztem meg olyan részletesen,egy ilyen videó nekem 3 óra magamba zuhanást jelent :S sőt a legkisebb csonttörős videókat se nézem meg.
2012. febr. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!