Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha rágózunk és gömböket...

Ha rágózunk és gömböket fújunk vagy csattogtatjuk, annak mi értelme? Mire jó, ha kifújjuk a szánkon a rágó gömböt, talán látjuk, hogy felfújtunk egy kis lufit, vagy ez mire jó, mert csak azért fújkáljuk fel mikor rágjuk, mert élvezzük vagy csak jó.

Figyelt kérdés

Én magam is rágózok szinte naponta többször és én is olyan vagyok,hogy csattogok,fújom meg minden,szeretem csinálni,mert tök jó,de vajon ti mit mondtok ,mire jó ez?

Írjatok minél többen.

Ja és írjatok már kort és nemet is légyszi.

én: 29/F


2012. febr. 27. 09:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mert ez az egyetlen dolog amivel látványosat tudsz alkotni egy rágóval. Meg lehet versenyezni hogy ki tud nagyobbat fújni. Vagy ha egyedül vagy akkor a saját rekordodat döntöd meg. Meg minél nagyobbat próbálsz vele csattintani. Mert ha pl kicsit gömböt fújsz ami még bennvan a szádba és ott durrantod ki úgy hogy kicsit nyitva van a szád akkor az jó hangosan szól, hangosabban mintha kifújsz egy nagy gömböt és az kidurran és az egész rámegy a képedre. :) Ha nagyon unatkozol jó ezzel szórakozni.
2012. febr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!