Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olyan szeretnék lenni, mint...

Olyan szeretnék lenni, mint ez a modell (többi lent) Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Egy ideje olyan szeretnék lenni, mint Allison Harvard modell, de sajnos ilyen sosem lesz :( Szeretnék ilyen érdekes arcot, de bármit megadnék a nagyobb szemekért. A szemeim olyan átlagosak, és picik. :( Gondolkozom azon, hogy később modellkedjek, de ha sikerülne is, akkor is úgy szeretnék kinézni, mint Allison. Nem tudom miért jött ez rám, de sokszor elképzelem, milyen lenne ha olyan külsőm lenne mint neki. Mondhatjuk úgy is hogy ő lett a példaképem. :) Ilyen másnál is van, vagy csak én vagyok ilyen idióta?

2012. febr. 27. 19:42
 1/3 Shai-Hulud ***** válasza:
Őszinte részvétem. De remélhetőleg még kinövöd.
2012. febr. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha a példaképed az nem azt jelenti, hogy úgy is kell kinézned, akarj inkább egyedi lenni, megismételhetetlen, mindenkiből csak egy van és mindenki a maga módján különleges
2012. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy modell a példaképed, csak azért, mert szép szerinted??? Ez szánalmas...

El kéne kezdeni gondolkozni, és valami normális célt találni magadnak, nem azon görcsölni, hogy nem úgy nézel ki, mint egy üresfejű divatbaba, aki, valljuk be, fényévekre van tőled...

Ja, és csak hogy szóljak, ez a lány ronda. ha ilyen külsőd lenne, a kutya se nézne rád.

2013. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!