Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent az pontosan, hogy...

Mit jelent az pontosan, hogy pályakezdő valaki?

Figyelt kérdés
Ha régebben már dolgoztam egyfajta munkakörben, ám azóta elvégeztem egy OKJ-s tanfolyamot, és most abban szeretnék dolgozni, amit végeztem, akkor én pályakezdőnek számítok? Vagy csak kifejezetten az számít pályakezdőnek, akinek eddig még semmilyen munkája nem volt?

2012. febr. 27. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Jó kérdés kíváncsi vagyok rá.
2012. febr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hát.. nem régóta csinálja amit csinál. valami ilyesmi lehet a fogalma bár őszintén, nem tudom pontosan.
2012. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

azért kérdezem, mert állást keresek interneten keresztül, és ahol megkérdezik, nem tudok mit írni.

mert volt ugyan már munkaviszonyom régebben, gyárban dolgoztam 3 műszakban.

ám most elvégeztem egy eladói tanfolyamot, és abban szeretnék elhelyezkedni. viszont abban csupán 5 hónapot voltam, az is csak szakmai gyakorlat volt.

2012. febr. 27. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
iskola utáni első munkahelyedig,vagy első munkahelyeden vagy pályakezdő...
2012. febr. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. akkor tehát én már nem vagyok az. hiába nincs még a kereskedelemben tapasztalatom, akkor sem írhatom azt, hogy pályakezdő vagyok.
2012. febr. 28. 08:04
 6/7 anonim ***** válasza:
jól mondod,édesanyám is most 40 évesen végezte el a bolti eladó tanfolyamot,most hogy ez is megvan neki és elmegy egy üzletbe dolgozni attól még nem pályakezdő.
2012. febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm a válaszokat.
2012. febr. 28. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!