Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekedés. Miket alkalmazzak?

Verekedés. Miket alkalmazzak?

Figyelt kérdés

Egyik évfolyamtársam folyton beszólogat,fenyeget és nem hagy békén.

Már szinte félek az utcára kimenni,mert csapatostul jönnek rám.

Ma megakar verni,de hál istennek velem is lesznek.

Milyen ütéseket alkalmazzak és hová?HELP!


2012. febr. 29. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg akar verni? Ne menny el...Az ilyen bunkók miatt vannak a legnagyobb gondok. Ha meg nagyon idióta és elkezd ütögetni vagy valami egy ütés alulról állkapocsba. Vagy ott megrúgod és futsz...
2012. febr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vegyél egy paprika spray-t és fújd le vele őket, egy életre el megy a kedvük az ilyen barmoknak a verekedéstől, ne alacsonyodjál le az ő szintjükre hogy le állsz verekedni, annál csak több eszed van neked. Ezt ajánlom:

[link]

2012. febr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a fejét üsd mert ott nem sántul
2012. febr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm.

Eddig mindig ráhagytam az ilyen tahókra a dolgot,de ez nem állapot,hogy 8-10-en rám jönnek az utcán...ennyi bunkó ellen még esélyem sincs.

2012. febr. 29. 14:31
 5/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


Egyébként ha már elmúltak 16 évesek (Ha jól tudom) akkor rendőrségen is feljelentést tehetsz zaklatás és testi sértés vádjával. Pontosan nem tudom, hogy hány éves kortól büntethető valaki.

2012. febr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 éves kortól már büntethető testi sértés miatt. Ha más nem marad, akkor jelentsd meg a rendőrségen.
2012. febr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!