Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyik osztálytársam verekedni...

Menyus987 kérdése:

Egyik osztálytársam verekedni akar! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

ez a gyerek egy tahó!

az előzmények:adott egy osztálytársam,akit ez a srác már vagy négy éve piszkálja,szégyeníti nyílvánosan,ezért megelégeltük páran,és mi is elkezdtük fúrni a srácot,de ő ezt elég hamar megelégelte.kihívot térre bunyózni,előszőr az volt,hogy csak ő meg én,de mostmár az van,hogy jön bátyja,meg négy haverja...mi ketten vagyunk.

mivel lehetne megelőzni?


2012. febr. 21. 20:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

ja,és 13/F

a másik srác 14

2012. febr. 21. 20:28
 2/11 anonim ***** válasza:

Négy haverja?

Ti meg ketten?

Akkor hagyjátok, inkább legyetek kis s***-k.

Amúgy ezeket úgy hívják, hogy nagyképűek.

2012. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem kell odamenni
2012. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
ki a f*szt érdekel? xD *.*
2012. febr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szólj egykét kopasznak:D elintézik őket nefélj:DD vagy fejeld meg még a suliba:D
2012. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges ráparáznod ez a srác egy beszari kis mit ugrász az ilyenekkel még foglalkozni se érdemes.

Vigyél magaddal segítséget szólj pár ismerősnek te is azzal ugye tisztába vagy, hogy bűn cselekmény egy pár sérülés beraknak titeket a lelencbe.

Hagyd a fenébe, én helyedbe jót röhögnék rajta.

2012. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ő már büntethető te még nem :D Verd agyon hívj pár embert :D
2012. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Valaki írta: "ki a f*szt érdekel? xD *.*"

Na ne. Azért ez komoly dolog. Ha sokan vannak, jól szétvernek.

1. megoldás: Nem mentek el.

2. megoldás: Hívtok jó sok embert.

3. megoldás: Hívsz engem, és adok neked jó házi építésű sokkolót. :D na jó, nem tudok, de kést SEMMIKÉPP ne vigyél! Egy laza fordulattal kifordítja a kezedből. Paprika spray, sokkoló, meg ilyen bénító fegyverek jöhetnek ha muszáj.

4. megoldás: Hagyd az egészet a ***-ba, és beszéljétek meg, hogy hagyjanak békén.

5. megoldás: Szólsz szülőknek, nem szégyen (ÉN EZT AJÁNLOM A LEGJOBBAN)


Ha komolyan mondod ezt az egészet, hogy ŐK, meg TI hányan lesztek, akkor sürgősen szólj a szüleidnek! Nem égő. Nem leszel tőle páva, meg csicska. Ha ilyen kis szánalmas b*zi, hogy a tesóját hívja, akkor szólnod kell a szüleidnek (vagy tanároknak?), mert ezek a köcsögök bármit megtesznek, akár az utcán is neked mehetnek.

Sajnos ez van.

2012. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És ha szólsz valakinek, akkor menjetek el, és úgy játsszátok meg szülőkkel együtt.
2012. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,a vége az volt,hogy látta hogy nem parálok,és a végén ő mondta le.de a vége már az lett volna hogy 2v6.
2012. júl. 7. 15:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!