Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mar erre az oldalra is bepofat...

Mar erre az oldalra is bepofatlankodtak a nem eppen kulturalt emberek?

Figyelt kérdés

Nem lehet feltenni olyan kerdest ami az embert bantja,kivancsi,erdekli stb.mert rogton kap egy par kedves keresetlen szot is,ami meg inkabb elkeseriti.

mit gondoltok erol?


2009. jún. 7. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindig és mindenhol lesznek olyan emberek, akik nem értenek veled egyet, és az erőszakosabbja még le is olt azért mert mást gondolsz...
2009. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavar a leginkább mikor teljesen normálisan válaszolok egy kérdésre és jön egy bunkó aki mindenkit leoszt és engem b@sztat ahelyett hogy a kérdésre válaszolna minden ok nélkül...
2009. jún. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt mindig is voltak. Legalább is amióta én itt vagyok (2007 óta) tuti vannak.
2009. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

En is azota vagyok itt,de mostanaban annyi bunko promitiv ember velemenyet olvasom,akik nem segito szandekkal irnak,hanem csak bantani akarjak az embert.

Nem is kell,h egy velemenyen legyunk,de annak is megvan a maga normalis stilusa,h hogyan kozold ezt a masik emberrel,de itt komolyan mondom egyre tobb taho van sajnos.

Koszonom a valaszokat

2009. jún. 7. 21:49
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak jobb kárörvendő bunkónak lenni,itt éli ki magát.Szánalmas.
2009. jún. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos elég sok ilyen van.

Én is tettem fel egy kérdést, kaptam 5 normális választ a hatodiknak jött egy beszólás.

Kicsit sem voltam ideges...

2009. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is nagyon zavar! Főleg, mikor azt mondja némelyik, hogy hogy lehet ilyen baromságot kérdezni vagy mondani, ő ilyet még soha nem tapasztalt, azt sem tudja miről beszélek! Tényleg nem tudja, mert el sem olvasta normálisan a kérdést. Az sem tűnik fel neki, hogy más képben van, csak ő háborog, puffog. Vagy ha tudja miről van szó, akkor meg kioktat mindenkit. Az ilyenek tesznek ezer felkiáltójelet meg kérdőjelet a mondat végére! Mintha ordítoznának. Hát igen, nem éppen kúltúráltak.
2009. jún. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
70%
Miért ne? Mindenhol vannak.
2009. jún. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!