Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerinted jó alakom van?...

Szerinted jó alakom van? Kúltúrált kritikák jöhetnek! :D

Figyelt kérdés

A kép direkt ilyen rossz minőségű, ablakban fotózott, a lényeg látható rajta így is. Nem magasztaltatni akarom magam, mint sok más lány a gyiken, hanem a véleményetekre vagyok egyszerűen kíváncsi :)


ami belelóg az a fényképező zsinórja+képernyőböködője :D


2011. márc. 17. 00:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
azért képet is mellékelj:P
2011. márc. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hopppááá az lemaradt :D Sry><


[link]

2011. márc. 17. 00:35
 3/18 anonim ***** válasza:

Hasra kicsit eddzél rá,amúgy teljesen jó alakod van,nincs miért szégyenkezned!:D

23F

2011. márc. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is a hasamban látom főleg a problémát, de nem tudok vele nagyon mit kezdeni! Kösziszépen^^
2011. márc. 17. 00:41
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem baj,egyáltalán nem vészes,sok nő nem tud vele mit kezdeni,meg sok férfi sem!:D:D Addig jó ameddig elégedetlen vagy.
2011. márc. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
pont jó az a kis has még nem ront semmit az összképen
2011. márc. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%

" . Nem magasztaltatni akarom magam, mint sok más lány a gyiken"

Mindenki aki ilyen képeket rak fel,és idegenektől várja a bókokat az ugyanezt mondja..

Nagyon önbizalom hiányos lehetsz ha ilyesmit kell csinálnod..

De válaszolok a kérdésedre.Kis mellek,puha hasak.semmi alak...Látni hogy nem vagy kövér,a súlyoddal nincs is baj,de azt is látni,hogy semmit nem edzel,mert olyan "semmi"..mindenhol puha...semmi szép kidolgozott izmok,idomok..

2011. márc. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Bah persze ide mindenki azert teszi fel a kepet hogy dicserjek.

En fel se merem, mert neha latni olyan tusko kritikat, kommenet hogy szeneslapattal etetnem meg az illetot...


Am nekem is hasonlo alakom van.

Igen, kicsit puhak vagyunk.

En eleg kritikus vagyok magammal szemben mert anno vekonyabb voltam es nekem akkor tetszettem magamnak.


Am igen vmi edzes konditerem nem artana, vagy futas ilyenek. Esetleg egy kis aerobick, spinning, nezz be egy kornyekbeli konditerembe erositeni, feszesiteni egy kicsit!


20/L

2011. márc. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
jó az alakod, nincs mit szégyelni rajta! (viszont annyit adhattál volna magadra, hogy 1 perces munkával mondjuk letörlöd a tükröt és beállitod az önkioldót meg ilyenek - Off )
2011. márc. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Egy kis hasizommal már jó lesz.
2011. márc. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!