Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy barátnöm aki haragszik...

Van egy barátnöm aki haragszik rám pedig ö volta hűlye. Nagyon jóba voltunk és már régóta. Hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés
Nem csajom hanem barétnőm.az történt hogy náluk voltam és ott volt még egy csaj. én nem abban a városban lakom és elmentünk sétálni, és egyszer csak így döntöttek hogy, elfutnak. elösször csak röhögtem majd mikor háromnegyed ora után nem talaáltam öket felhívtam és kinyögte hogy otthon vannak. így hát felmentem hozzájuk és megkérdeztem h ez mivolt? és bunkón válaszolt így hát eljöttem.ebböl az lett holnap hogy én milyen bunkó vagyok hogy fel megyek hozzájuk és veszekedek vele. szerintetek kinek van igaza?
2012. febr. 29. 17:53
 1/1 Bastidas Veronika válasza:

Szia!:)

Szerintem neked van igazad.! Teljes mertekben! Ok ugy gondoltak hogy megviccelnek,de ne foglalkozz veluk!;) Ha bunkon valaszol,hagyd ra... Ha te szolnal vissza neki abbol baj lenne..(tapasztalat). Elfelejteshez pedig a kozossegi oldalakon blokkold le..

2016. jan. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!