Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogosan haragszik rám a barátnőm?

Jogosan haragszik rám a barátnőm?

Figyelt kérdés

a barátnőmnek elmondtam hogy szerelmes vagyok egy hírességbe és egy ismerősünk meg kiirta állapotának hogy 1.lájkolónak kiír az üzifalára 50 szivet,és én voltam a negyedik,ami az volt hogy én dönthetem el,mit irjon ki az üzifalamra.

és nem tudam mit irjon ki,erre a barátnőm odairta kommentbe hogy "Írd ki azt neki hogy Boldog Házassági évfordulót Justin Berieldel!:P"

és annyira égő volt,és mérgemben letiltottam a barátnőmet.

erre másnap elmentünk sétálni,máris azzal kezdte hogy -Te miért tiltottál facebookon?!

erre elmeséltem neki hogy én nem azért mondom el neki az ilyen titkaimat hogy utána kiírja facebookra ahol több száz ember láthatja

erre még ő volt megsértődve

és bár utána bocsánatot kértem de még mindig ideges vagyok miatta mert ez már nem arról szól hogy látta vagy 200 ember hogy szerelmes vagyok egy celebbe hanem az hogy még ő van felháborodva amiért megbántott és én még képes voltam félrerakni a büszkeségemet és bocsánatot kértem tőle,amikor ezt pont neki kellett volna megtenni és amikor mondtam neki hogy bocsi,még utána is ott osztott

szerintetek most ki haragszik jogosan a másikra?

13L (ő is 13L)

szerintetek jogosan haragszik?


2011. aug. 4. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Úgy lexarlak téged és a barátnődet, ahogy vagytok!


Sőt, még a lexart xart is lexarom!

2011. aug. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Most komolyan, milyen barátok vagytok ti, hogy egy x ezer km-re élő elérhetetlen, kitudja milyen, csupán azért valaki a szememben mert híres és látatlanban különböző tulajdonságokkal ruházom fel (hidd el így van, idősebb korban majd te is rájössz) celebizé miatt feszültség lehet köztetek?

Ez nem szerelem, hanem rajongás, álmodozás, amire minden 13évesnek szüksége van (én is átéltem), szóval nem akkora nagy dolog ez, hogy emiatt tönkremenjen egy jó barátság. Viszont ha titkot mondasz el, és megkérded, hogy ne adja tovább, akkor neki nem kellene, bármiről is legyen szó. Ez a másik dolog.

Mindketten gyerekesek vagytok.

2011. aug. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

13 évesen még ilyenek a problémák.

Több százezer ember meg azon agyal, hogy hogyan fizesse ki a lakáshitelét, hogy ne kerüljön utcára, és tudjon hó végén és ennivalót venni.


Ugye most már érzed, hogy a gondod valójában semmiség?

2011. aug. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

17:36 az igen,nagy logikád van ;) pff-.-

17:41 úúúúúúúúh hallod,nem mondod??:D gyerekek vagyunk,asszed viselkedjünk úgy mint egy 40 éves?

17:59 aha,pont ezaz,13 évesen sztem jobb ha ilyeneken gondolkodok nem pedig azon hogy miből fizessem a 4. abortuszomat

2011. aug. 4. 20:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést inkább a szerelem-szex -párkapcsolatokhoz kellett volna írni, ott lehet normálisan válaszolnának..
2011. aug. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hú most nézem, bocsáss meg előző vagyok, ezt nagyon benéztem, vedd úgy hogy nem írtam semmit...(barátnő helyett véletlenül barátot olvastam még1x bocs
2011. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

semmibaj :)

amúgy erről csak eszembe jutott hogy nem is pasizok xP

2011. aug. 4. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!