Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen lett az...

Szerintetek milyen lett az első rész? (saját)

Figyelt kérdés

Én írtam... milyen lett? elolvassátok a köv. részeket is?


[link]


2012. márc. 1. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:

tipikus,átlagos

ezerszer lerágott csont,fölösleges káromkodások,a hangulat nem fogott meg,nem lehet beleképzelni magam az adott helyzetbe

kezdésnek nem rossz,a folytatása lehetne kicsit változatosabb,a főszereplő gondolatait és érzéseit jobban kellene majd részletezni+minimum 2 nagy csavar kell a történetbe különben nagyon ellaposodik és egyhangú,monoton lesz

2012. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Boooorrrzalmaass
2012. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi
2012. márc. 1. 16:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért ne add fel. Egy ideig írogass csak magadnak és olvass mellette sokat. Nem olyan rossz ez, csak tényleg összeszedetlen, klisés. De jó volna tudni, hogy hány éves vagy.
2012. márc. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
sok a szóismétlés, főleg a nevek, az igeidők nincsenek mindig egyeztetve és ez zavaró. a sztori meg ja, klisés.
2012. márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem annyira idős... A történet igazából rólam szól. Csak feldobtam egy picit. De ezt anyukámnak írom... bár elolvasná..hiányzik
2012. márc. 18. 15:01
 7/7 Atika válasza:
Szia, nem szeretem a regényeket, de most kivételt tettem és elolvastam. Szerintem egész jóra sikeredet. Gondolom fiatal lány vagy még, s ezért kifejezetten dicséretes,hogy írással töltöd az idődet. Olvass sokat, s még egyszer gratulálok.
2012. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!