Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ZTE Bladem van, és megzavarodo...

ZTE Bladem van, és megzavarodott rajta a cyanogenmod 7. Mit lehet ilyenkor csinállni?

Figyelt kérdés

Most 1 napja van meg a telóm. Használltam vettem, 2és fél hetes. Android 2.3.7 cyanogenmod 7 van rajta, és ma elzártam, be akartam kapcsolni és be akadta a betölő animációnál...amikor mozog az android bábú körül a nyil...és nem megy tovább. Töltőbe is raktam meg minden, de semmi.

Mit lehet ilyenkor tenni? ha lehet házilag, mert szüleim lecsesznének, hogy már baja lett, pedig nem csinálltam semmit. Amúgy a gép se érzékeli.

16/fiú



2012. márc. 1. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Akksi ki, be, bekapcsol, próbálkozik... Kéne neki egy szoftverfrissítés...
2012. márc. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

próbálltam, de semmi.

és hogy frissitsek szoftot, ha be se indul???

mondom csak a betöltésig megy...

kérlek segits.

2012. márc. 1. 17:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz betölteni, memóriakártyára felrakod az új szoftot, updatet, stb, amit fel akarsz tenni, bebootolsz recovery módban, és apply install from sd card menünél tudod telepíteni. De rakhatsz fel mást is, nem muszáj cyanogenmod androidot feltenni.
2012. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen, neki is állok:d
2012. márc. 1. 18:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Neten nézz fel android forumokba, sok helyen írják, hogy tudod ezt megcsonalni elrontas nélkül.
2012. márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi, megoldottam, egy új szofttal:)
2012. márc. 8. 16:29
 7/8 anonim válasza:
Mit töltöttél le? Lécci link!
2012. máj. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

---UTOLSÓ---

INNEN : [link]

ha valamit nem tudsz, szólj és segitek. Esetleg irhatsz privit is.

2012. máj. 19. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!