Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi értelme van az életnek?

Mi értelme van az életnek?

Figyelt kérdés

Minden nap ugyan abból áll.

Reggel felkelek, ki megyek a buszhoz, elmegyek suliba, hazajövök, tanulok, alszom.

Barátok kibeszélnek,kihasználnak.

A csajok egyszer úgyis otthagynak és ott maradsz magadba összetörten...

A felnőtt korban megy minden nap elmegyünk dolgozni és annyiból áll az élet...semmi értelme az egésznek.

(Nem vagyok emós,sőt...rühellem őket, de én így gondolom.)


2012. márc. 1. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy olyan kérdés, amire még a világ legnagyobb elméi sem tudják a választ...!!

Szerintem minden embernek külön értelmet kell találnia az életének.Megkeresni a boldogságot, hisz nem azért élünk, hogy szenvedjük.

Ahogy látom még iskolába jársz.Az kemény dolog, ha már csak a közösséget nézzük.De később jó eljárni bulizni, élvezni a fiatalságot.Aztán dolgozol, családot alapítasz...blablabla.Ha valakinek ez értelmetlen, akkor nem csinálja, és pont.Akkor csinál mást.Ha semmi sem jó, akkor meg depresszió van, de ez már teljesen más tészta.

Én sem élek fényesen.De van 1 kislányom, ő az életem értelme.Ennyi.De mondjuk én már általános iskolában gyereket akartam, és 22 évesen szültem is. :)

2012. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lásd meg az élet apró örömeit :-)
2012. márc. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elmondom a titkot:

A halál egy reset gomb, ami addig működik, amíg ki nem akarsz és tudsz innen szabadulni.

A gonoszak, szemetek mindig újra és újra itt szopnak, a jók csak egyszer. Mert aki a gonosz világban jó tudmaradni, az az igazán jó. És ha így hal meg, egy szinttel feljebb kerül.

Szóval az az élet értelme, hogy végre kiszabaduljunk innen!!!

2012. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Én ezzel az egésszel pont fordítva vagyok.


Miért ilyen rövid az élet? Hisz annyi érdekes és szórakoztató van ezen a világon de nincs rá elég idő!

2012. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
75%
Azért élünk hogy éljünk. Meglásd minden jóra fordul, és Isten segíteni fog minden nehézségben, csak tarts ki, mert igaz, az élet nagyon kemény, de ezért ember az ember, mert képesek vagyunk elviselni a világ terheit.
2012. máj. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!