Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Találkozott már valaki olyan...

Találkozott már valaki olyan esettel, hogy egy személyt egy másik személy zaklat, sőt, megfélemlít, terrorba tart, halálosan megfenyeget? Hogyan lehetne segíteni, hogy kiderüljön az igazság anélkül, hogy az illetőnek baja esne?

Figyelt kérdés
A rendőrség nem foglalkozik vele, nem veszi komolyan.

2012. márc. 2. 00:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Találkoztam. Igazából erre az egyetlen megoldás az én elméletem szerint, ha nem válaszolsz a zaklatásra, nem ijedsz meg és nem félsz sem a haláltól sem a terrortól, semmitől. Nem szabad félni. Én úgy vagyok ezzel most már, hogy ha a bökőt a torkomhoz rakja azt mondom hogy tessék, szúrj. Már megtörtént. A gyerek attól a pillanattól úgy nézett rám mint egy éhes oroszlánra, meg se kellett szólalnom.
2012. márc. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!