Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan válhatok sellővé? (pl....

Hogyan válhatok sellővé? (pl. valami szöveg mondása, vagy valami) De tényleg, ami be is válik!

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 19:15
1 2
 1/18 anonim válasza:
Hívd Triton királyt, ő majd segít!
2012. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Nekem is ő segített!:)
2012. márc. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Jön Neptun és seggbe szúr a villájával , azután menten sellővé válsz.
2012. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De komolyan, most pont itt van a hold :))
2012. márc. 3. 19:24
 5/18 A kérdező kommentje:
Am "normális" válaszokat kérek, mert oké, hogy vicces, meg minden, de nem nagyon érdekel, és ki tudja? Léteznek természettfeletti dolgok, nem pedig csak az, amit ti csináltok...mert valaki ezt komolyan is gondolja, hiszen kinek ne lenne valami vágya? Végülis itt nem ismerik fel és itt kiöntheti a szívét...értitek nem? Szóval normális válasz...
2012. márc. 3. 19:25
 6/18 cathilina ***** válasza:
Először meg kell keresned a kék mágusokat, ők elvezetnek a forráshoz keleten, amiből egy korsó vízbe kell keverned egy szűzlány kiontott vérét. Ha ez megvan, menj körbe háromszor egy lángoló fa körül, idd meg a vizet, üvöltsd el magad, hogy "THIS IS SPARTAAA!" és ugorj bele a tűzbe. Ha túléled, 14 holdhónapon belül sellővé változol, amennyiben nem eszel addig kardszárnyú delfint.
2012. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

nincsenek sellők PONT

ne nézz annyi H2O-t...

és ez a normális válasz, ha azt mondanám ugorj bele egy tóba pucéran és énekeld el a High School Musical 3 dalát és sellő leszel AZ lenne a NEM normális válasz... bocsi.

2012. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tudom és utálom a H2o-t :( Csak olyan izgis lenne egy ilyen élet...és lehetnek csodák, ki tudja? Ha nem "lennének" vagy voltak sellők, akkor nem is tudnánk róluk beszélni...de nem tudom, mert azért hülyének érzem magam, hogy ilyet kérdezek, csak kíváncsii voltam, hisz nem tudhatoom:( De igazad van, olyan lehangoló és unalmas világ ez.
2012. márc. 3. 19:33
 9/18 anonim ***** válasza:
Vegyél be egy LSD-t , garantáltan sellővé válsz.
2012. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
-.-"
2012. márc. 3. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!