Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedden feladtam egy felsőt...

Kedden feladtam egy felsőt sima levélként és még nem érkezett meg a címzetthez. Mit tudok tenni az ügy érdekében?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 20:43
 1/3 anonim válasza:
Konkrétan? Semmit. Valószínűleg valamelyik postás (postán dolgozó) lenyúlja. Én ezért adok fel mindent ajánlva. Mert akkor vissza tudod követni, hogy hol jár a csomag. Mondjuk kedd még "nem volt olyan régen". A magyar postánál ez nem idő. Lehet, hogy megérkezik. De szerintem legközelebb inkább költsd rá azt a 2-300Ft pluszban és add fel ajánlva!
2012. márc. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha simán adtad fel, sajnos semmit. Még imádkozhatsz, hogy megérkezzen.
2012. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden levelet, csomagot, stb. ajánlva, és TÉRTIVEVÉNNYEL kell föladni, így 99% hogy megérkezik.

A SiMÁN FŐLDOBOTT LEVÉL A POSTA ÉS A POSTÁS JÓINDULATÁRA VAN BÍZVA, HA akarják megérkezik, de gyakran nem.

Régen dolgoztam egy államigazgatási szervnél egy évig, minden reggel ki kellett választanom az ajánlott levelket, (volt vagy 50), és a síma levelek meg azonnal mentek az iratmegsemmisítőbe! Szégyenletes de így volt, napi 30-60 levelet kellett bedarálni.

Mikor kérdeztem, h. miért, azt mondták, ahol lehet, csökkenteni kell a munkaterhelést, akinek fontos, az majd ír újra, ajánlva. A tértivevényesek meg ott pihentek már rögön a főnök asztalán, mert azokat személyesen ő vette át, és aláírta. Hát igy megy.

Cső.

2012. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!