Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most hogy vége a sima Narutóna...

Most hogy vége a sima Narutónak, a Shippuudent is lefordítják magyarra? Ha igen vetíti e az animax?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
az én húgom valami oldalon nézi mindig az új részeket. magyar felirattal. meg szerintem meg van képregényben is. de ez nem biztos.
2012. febr. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy hol olvastam (talán a Mondo magazinban), de azt írták hogy 2012 decemberében kezdik el magyarra szinkronizálni vagy leadni nem emlékszem már hogy melyik.
2012. febr. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
indavideón vagy 300 részt megcsináltak magyar felirattal, már HD-ben is. És én is úgy tudom, hogy decembertől lesz a szinkron. Amúgy ha beírod a google-be, hogy naruto shippuuden 1. rész, akkor kihoz egy csomó videót, válogathatsz is. Jó szórakozást! :)
2012. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!