Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valakit nem enged be egy...

Bambinobaba kérdése:

Ha valakit nem enged be egy szórakozó hely ( face kontrollra) hivatkozva, de utána saját hazugságába belebonyolódik a kidobó, akkor mit tudok tenni, hova tudok fordulni?

Figyelt kérdés
Először dress codra hivatkozott, de mivel kabát volt rajtam nem láthatta. Másod sorban már a lapos cipőre hivatkozott, hogy ezen a helyen 15 cm alatt nem lehet bemenni. De volt egy pár lány előttünk és ők úgy mentek be. Kétségbe esésébe már azt mondta hogy csak mert így döntöttem. A kollégája meg megjegyezte ahogy kinézek. ( nem 36-os ruhát hordok, hanem 48-asat ) Melyik szervhez tudok fordulni?
2012. márc. 4. 15:48
 1/6 anonim válasza:
Ne haragudj,de meg kell kérdeznem,cigány vagy?
2012. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia,

Nem, nem vagyok az..

2012. márc. 4. 16:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Törődj bele!
2012. márc. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ezt hívják face kontrollnak.


semmit nem tehetsz hivatalos szerveknél.

max. fogyni tudsz.


a kidobó meg még jófej volt - már bocsánat - mert nem csúnyán az igazat megmondva küldött el hogy a "főnök azt mondta dagadék csajok kizárva" hanem megpróbált valami kedvesebb indokkal elküldeni és nem megszégyeníteni a bulizók előtt...


ha ilyen face kontrollos helyekre szeretnél járni akkor csak annyit tudok mondani hogy fogyj le... ennyit tudsz tenni. hivatalos szervek nem foglalkoznak ilyenekkel, főleg h alapból meg is mondták face kontrollos buli...

2012. márc. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia,

Eddig is volt ott face kontroll és 3 évig nem volt gond. Mert mondhatni hogy ez volt a törzs helyünk. Három hetente jártunk oda, tele van a képeinkkel a fotóalbuma a helynek.

A fogyásba meg ne menjünk bele, ez egyéni szoc probléma...

De eddig a szépségversenyeken sem volt gond, mert mindig az első 5-ben benne voltam. Tehát nem vagyok egy csúnyaság...

2012. márc. 4. 16:29
 6/6 anonim ***** válasza:

Elotted irtam.


Hat sajnalom h a torzshelyeden tortent.

Van ismerosom akinek eleg elit szorakozohelyei vannak es igen, a kidobok azt csinaljak amit o mond.


Lehet h a hely tulaja mosg adta ki h kik jarhatnak oda es kik nem...


Fogyasra ajanlom Dr Toth Tamas obezitologust. Az x-factorosokat, sztarokat stb.

fogyaszt egyenre szabott dietaval.


En is hozza jarok. Betegseg miatt hiztam meg es az o modszerevel 1,5 honap alatt 64-rol 57-nel tartok!

Pluszba a vizsgalatoknak hala jo sokminden kiderult az egeszsegemmel kapcsolatban amit ugy tunik idoben sikerult megcsipni :)


Ha van kerdesed irj privatot!

2012. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!