Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Dolgoznal prostitualtként...

Dolgoznal prostitualtként (igényes, ápolt kuncsaft, és hely) a csaladod vagy saját magad fenntartasaért?

Figyelt kérdés
senki nem tudnà mit csinàlsz,de pénzre van szükség,màs megoldas nincs...
2008. febr. 18. 16:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%

mindig van más megoldás.

de ha esetleg tényleg nem lenne, akkor ha jól fizetnének és én/családom már nagyon csóró lennék, akkor igen... mondjuk nem hiszem, hogy túl kelendő lennék.

2008. febr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

hát?jó kérdés!azért megpróbálnék más megoldást keresni,mert nem hiszem hogy ez nekem menne!akármilyen korrekt,ápolt kuncsaft,mégis csak szex...nekem legalább a vonzalomra szükségem lenne,hogy menjen.vagy ki tudja!lehet abban a helyzetben nem ezt gondolnám...de szerencsére nem tartok ott!!!


és te?

2008. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Én biztos,hogy nem. Azt hiszem,annyira lehetek önző,hogy ne tegyem tönkre az önbecsülésemet egy életre,és ne alázzam porig magam. Nemtudnék így normális,ép,és kiegyensúlyozott életet élni soha többé.És ha emiatt a gyerekeim pl.intézetbe kerülnének,amint felnőnének,szerintem megértenék a döntésemet.
2008. febr. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
örülök h. névtelen v.ok,igy valaszolok öszintén:én sajnos belekostoltam ebbe a vilagba,2 évvel ezelöt,sajnos abban az idöben tényleg ràkényszerültem.összeszedtem egy kis pénzt egy ujabb élet kezdéséhez.és befejeztem..màr 1és fél éve nem csinalom,senki sem tudta rOlam a ,mai napig.szörnyü egy munka,de gyors segitség.nem érzem magam megalàzva,mert tudom hogy gyermekem életét,jövöjét tettem szebbé,nem embert öltem,és bàr nem vagyok büszke,de nem bantam meg,mert ha ez nem történt volna meg,ma az utcan lennék egy gyermekkel.
2008. febr. 19. 08:58
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

Akkor szerencsés vagy, hogy nem vagy túl érzelmes típus, és nem jelent nagy problémát tultenni magad rajta!

én nem tenném meg semmi pénzért!

2008. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem egy olyan kérdés, amire senki nem tud úgy igazán válaszolni addig, amíg tényleg nem került abba a helyzetbe. Egyszerűen nem lehet előre tudni. Bármit is állít az ember. Gyanítom, sokan döntenének másként, mint ahogy mondják.
2008. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Ez olyan kérdés, amihez nagyon nehéz hozzászólni, ugyanis mindenki maga dönti el, kötéllel a nyakában vagy más módszerekkel akar meghalni. A legjobb lenne elkerülni, mert csak egyszer lehet megtenni, utána egész életedben ezen rágódsz majd.
2008. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%
Inkább wc-t pucolok!!
2008. febr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket,csak kivancsi voltam.ezelött mindig azt mondtam:soha,inkabb a halàl,nos mégis belekerültem...csak azt nem értem,sok magyar lannyal,anyaval talàlkozok külföldön akik prostitualtak,otthon meg elöadjàk:pultos,hajos,meg tancos munka...ràadàsul hihetetlen mennyiségben vannak itt magyar hölgyek..azt senki ne momndja soha hogy soha.sajàt tapasztalat!egyébként kivanom mindenkinek hogy ettöl mindig csak tisztességesebb munkahoz jusson!
2008. febr. 20. 13:08
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Semmi pénzért!Mindig van kiút.Most sincs rendes munkahelyem,s hogy ne éhezzek járok hetente 2-3 alkalommal takarítani.Nem sok,de kenyérre,kajára elég.Mégse halok éhen.Nehéz rendes munkát találni,vagy a főnök hülye,vagy a munkatárs,vagy sokszor nem fizetnek ki.Most hagytam ott 1 pékséget,mert a főnök leakart velem feküdni,én meg azt mondtam SOHA.Ezért ki sem fizetett,de nem érdekel.Tiszta vagyok.Nem vagyok kurva vagy ribanc!kicsit felcsesz,mert 1 hetet ingyen dolgoztam annak a marhának.Hozzá teszem hogy egyedül élek.Szóval nehéz.Inkább felmondtam.Tisztességesen akarom megkeresni a kenyeremet,nem a testemmel.S nem hiszem el hogy 1 prosti sem tud rendes munkát találni.Le a kalappal elődted,mert te nem folytattad hanem összeszedted a pénzt s új életet kezdtél.Vannak akik nem is akarnak új életet kezdeni,inkább maradnak prostik.Én az olyanokat elítélem.Van akinek meg egyszerűen csak bűzlik a tisztességes munka.Elég nagy baj hogy vannak ilyen felfogásúak.De ők tudják.Az ő bajuk.Én bizti nem lennék SOHA prosti,hamarabb választanám a koldulást!(21 éves csajszi)
2008. febr. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!