Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék egy Facebook...

Hol tudnék egy Facebook oldalt népszerűsíteni?

Figyelt kérdés
Szeretném népszerűsíteni az egyenlőre csak facebook-on elérhető oldalam, de az kevés ha csak megosztogatom mert az ismerőseim nem igazán vevők arra hogy ők is megosszák! (hogy is mondjam... sok az irigy ember) Esetleg ha volt valaki ilyen helyzetben hogy csinálta hogy sok like-ot kapjon az oldala?
2012. márc. 4. 16:12
 1/5 zeronibble ***** válasza:
52%
Nem irigyek! Naponta jó ha 5 ember találkozik vele, olvastam egy cikkben. Sokan nem is nézik a falat, akiket te látsz, azok közül is sokan write-only júzerek, élből nem érdekel minden mindenkit, és a figyelem megragadása is örült tudomány, a megtartása meg főleg. Ehhez hozzájön az otthon prófétálás esete, amikor sokan azt hiszik, hogy ismernek már, és friss megnyilatkozásaid láttán csak tovább szaporítják veled kapcsolatos tévedéseiket... De ennél többet nem foglalkoznak veled, ha nem érdekük. Ez van, nem megváltoztatható dolog. Én se tudok jó promófelületet ingyen, de érdekel, hogy más tud-e.
2012. márc. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

okés.. most jöl figyelj.

minden ismerősödnek van kb. 200 ismerőse, mindenkinek jön kb. 400 post naponta. semmi kedvük, hogy oldalakat osztogassanak. senki nem tenné meg. kérj más oldalaktól linkcseréket.. nekem bevált.

2012. márc. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Le írnád nekem hogy ez a linkcsere mi is pont5osan? Mert nagyjából valami sejtésem van,de nem igazán tudom hogy hogy működik! Jah és köszi ez eddigi válaszokat!
2012. márc. 14. 10:35
 4/5 karak451 válasza:
A linkcsere tök egyszerű: megkérsz egy facebook oldalt, vagy bármilyen oldalt, hogy ajánljon téged a látogatóinak. Cserébe te is ajánlod a te látogatóidnak. Ennyi. Viszont ez a (közel) egyenlő előnyök elvén alapul, tehát olyanoknál érdemes próbálkozni, akik veled egy súlycsoportban vannak.
2013. márc. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 karak451 válasza:
csak azt nem tudom, hogyan találok rá olyan oldalakra, akik szóba jöhetnek. Van vajon valami linkcenter? 100 lájk alatti oldalak gyűjteménye? :D
2013. márc. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!