Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek ki a kedvenc szereplőtö...

Nektek ki a kedvenc szereplőtök a Harry Potterből és miért?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 16:21
1 2
 1/18 cathilina ***** válasza:
84%
Nekem Norbert, mert ő egy sárkány.
2012. márc. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Piton mert ő az egyetlen aki nem Harry seggét nyalja.
2012. márc. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
engem az zavar hogy állandóan ha megkérdezem vkitől hogy ő ki lenne a Harry Potterből akkor Harryit mondja.Ez a legtöbb fiú emberrel így van !(nem akarok senkit megsérteni de az én ismeretségi körömben ez van)
2012. márc. 4. 16:32
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

Az összes Weasley (főleg az ikrek) és Draco. Nem tudom miért ,de az ő karakterük fogott meg a legjobban. Harry egyébként néha kifejezetten irritál. Félre ne értsétek, imádom a Harry Potter könyveket ( a filmeket kevésbé). :)

20/l

2012. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 cathilina ***** válasza:
65%
Harry nekem sem a kedvencem a random idegrohamaival és a hihetetlenül giccses "csak azért sem török az életére senkinek"-dologgal. Értem én, hogy a szeretet, meg nem alacsonyodunk le a gonosz szintjére, de hogy a hetedik végén egy Capitulatust sikerült Voldemortra szórnia, egyszerűen szánalmas. Amúgy én még Yaxley-t is szeretem.
2012. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Sirius.

Mert félreértett, meghurcolt, de mégis pozitív szereplő. Ráadásul imádom a naaaagy fekete kutyákat. Plusz ezért is;

-Are you white?

-No, I am black.

-Are you f*ckin' kidding me?!

-No. I am Sirius.

2012. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Sirius, mert nemcsak végletekig hűséges, aki akár meg is halna a barátaiért, hanem bátor és okos is.

Az is tetszik benne, hogy bár pozitív figura, vannak rossz tulajdonságai is: sokszor vakmerő, meggondolatlan, fiatal korában amolyan tipikus rosszfiú.

De minden hibájáért, csínytevéséért keményen megfizet. Nehéz élete van, családja kitagadja, ártatlanul letartóztatják, majd bujkálni kényszerül; mégis képes önzetlenül szeretni és védelmezni azokat, akiket szeret, és kész kockára tenni az életét a sötét oldal elleni harcokban.

2012. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
szerintetek harry és ginny összeillenek?
2012. márc. 19. 17:01
 9/18 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban összeillenek, mint Harry Chóval.

Harrynek pontosan ilyen életvidám lányra van szüksége.

Én örültem, amikor összejöttek. :)

2012. márc. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
én is
2012. márc. 22. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!