Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Kedvenc Harry Potter szereplő?

Kedvenc Harry Potter szereplő?

Figyelt kérdés
...ki mit gondol Piton-ról? :)

2012. febr. 26. 10:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
85%
Ginny, Piton (szerintem ezzel a második kérdésre is válaszoltam:))
2012. febr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

nekem sok van, akikből nem tudok választani. :DD

Weasley ikrek. Ginny. Piton - a második kérdésre: első pillanattól kezdve imádom ;) - Lucius, Draco. Bellatrix.

Inkább "gonosz" párti vagyok. :D

2012. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen Albus Percival Wulfric Brian Dumbledore!!! :D

21f

2012. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Ron, az ikrek, Draco Malfoy.

Én az elején utáltam Pitont, de a hetedik rész elolvasása után megváltozott a véleményem. Érdekes személyiségnek tartom.

2012. febr. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%

Sirius :)

Pitont különösebben nem kedvelem, de nem is utálom. Érdekes karakternek tartom. Tetszett a kettőssége, meg az, hogy csak a 7. könyv végén derült ki, hogy valójában hova is tartozik. És örültem, hogy végig a jó oldalon állt. :)

2012. febr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%

Dumbledore, James, Fred, Draco, Luna, Remus, Bill, Fleur, Narcissa (Hiba a tervben) és Dudley (Dursleyék döntenek)

Pitont valamiért sosem tudtam megszeretni, de az utolsó jelenete az egyik legjobb rész az összes könyvben.

2012. febr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%

Nekem Harry, Ron, Hermione, Draco, Crak, Monstro, McGalagony, Dumbledore, Luna, Wood, Fred és George Weasley, Ginny, Dobby

Piton elég megtévesztő pl. az első részben Mógus bűvöli meg Harry seprűjét, és nem Piton, pedig végig azt hitték, hogy ő az. Túl komoly. Láttátok valaha mosolyogni? Attól függetlenül szeretem, mint minden szereplőt.

2012. febr. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
74%
Harry,mert a mugliknák egy szerencsétlen senki,a mágusoknál meg ő a király:)Amugy Ron helyes lenne fekete hajjal,így nem jön be,de azért csípem.Pitonról nincs véleményem.
2012. márc. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%
Harry, Ron, Hermione, Hagrid, Dumbledore, Voldemort, az egész Weasley család (talán Percy kivételével), Luna, Neville, McGalagony, Piton, Rémszem (a valódi),
2012. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
50%
Ginny Weasley a kedvencem,de szeretem Hermiónét,ront,harryt,lunát,és a többi jó szereplőt!Én inkább jó párti vok!Pitont az elején nem naon szerettem mert mindig úgy látszott hogy utálja haryt és mindig ki akart vele szúrni de utána amikor már hallottam más infót is róla már szimpi lett!!
2012. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!