Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szabaduljak meg a...

Hogyan szabaduljak meg a múltam rossz emlékeitől?

Figyelt kérdés
Rengetegszer eszembe jutnak. Van, hogy már felkelés után, és olyankor elrontják az egész napomat. Apró marhaságok, amik miatt bűntudatom van, vagy amik elszomorítanak, vagy dolgok, amiket elrontottam az életemmel kapcsolatban. És ha egyszer eszembe jut, szinte el sem tudok aznap vonatkoztatni tőlük...
2012. febr. 26. 12:21
 1/3 anonim válasza:

BIztos marhasag?

mennyire befolyasolja a mindennapokat?gondold

ezt vegig.az h hatassal van szerintem normalis.egy pontig.

2012. febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez velem is gyakran előfordul, nem lehet védekezni ellene sehogy sem. De minél több idő telik el, annál gyorsabban vissza tudsz rázódni a jelenbe. Az is lehet nem élsz elég eseménydús életet, kevés inger ér, és ezért néha leragadsz a múltban. Próbálj meg nevetni azokon a bakikon amiken lehet, talán azok is azt teszik, akikkel ezeket átélted. Senki sem hibátlan, még az sem aki látszólag tökéletes, mindenki sokat hibázik, csak érzékenység kérdése hogy ki hogy teszi túl magát rajtuk.
2013. szept. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mikasa válasza:
én annyit mondok egyszerüen fogad el a hibáidat amitt a multban el követél mert ha el utasitod saját magadat is el utasítod vagy ha még meg tudodod csinálni akkor változtas mondjuk egy bocsánat kéréssel
2013. nov. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!