Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a baj? Letöltöttem az...

Predalien kérdése:

Mi a baj? Letöltöttem az altermw3-at és átmásoltam a játék mappájába és amikor rámegyek elkezd letölteni és ezt írja System. UnauthroizedAcessExeption hozzáférés megtagadva:C/program files (x86) /Call of Duty - Modern Warfare 3/Stream_api. Dll".

Figyelt kérdés
2012. márc. 5. 14:54
 1/4 aplle válasza:
attól függ milyen altermw3-at töltöttél le ami 8,96 gb az megy úgy is hogy átmásolnád a játék mappájába. ennek meg steam hiányzik.
2012. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

így tudsz csak multizni mw3-ban:


1. letöltöd a piratebayről az MW3-at a RELOADED-eset kb. 4500 seeders

2. és ezt is: MW3_Multiplayer-TeknoMW3__2.7.1 (ezt írd be a keresőbe piratebayen)

3. feltelepíted az elsőt, cracckeled a mappájából (dvd2ből)

4. a játék mappájába bemásolod a második pontban lévő fájlokat

5. letöltöd ezt is: [link]

6. elindítod ezt a fájlt, rákattintasz a "Launch Downloader"-re megadod a játék helyét, a főmappát (pl: d:/Call of duty mw3/), majd download

7. A játékot az Teknomw3.exe-vel kell elíndítani, ott megadod a nickneved, a fov-ot, majd multiplayer->start direct server-> bejön a játék-> options->server options-> enable server browser-> a főmenüben akkor megjelenik a servers menüpont

8. play! and enjoy!

2012. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
OK köszi remélem menni jog
2012. márc. 24. 08:01
 4/4 A kérdező kommentje:
fog bocs
2012. márc. 24. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!