Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Próbáltatok már efféle hülyesé...

Próbáltatok már efféle hülyeségeket? És mi köze van ennek az esőhöz?

Figyelt kérdés
Kimentem a térre ahol a legtöbb ember van, megálltam és elkezdtem nézni az eget tátott szájjal, pár perc múlva azt vettem észre hogy a többi ember is ugyanígy néz felfelé a nagy semmibe... nem sokkal utána esni kezdett az eső, és jó páran észre sem vették mikor leléptem:D Szóval így kell esőt csinálni vagy csak a véletlen műve volt? Próbáltátok már?:)
2009. jún. 9. 11:53
 1/9 anonim válasza:
91%
Atya Isten!
2009. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nem de ki kell próbálnom xD!
2009. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ezt én is kipróbálom! :D
2009. jún. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Jajj ez fájt :D

Esőt még nem csináltam így, de ha nagyon unatkozom, a bámulósat néha bevetem :D

2009. jún. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Így ugyan nem sikerült, de egyszer az egyik barátnőmmel indultunk strandra, de nagyon sokan voltak kint(nem szeretjük úgy a strandot). Aztán gondoltuk,járjunk esőtáncot! Az út közepén ugráltunk körbe, és indiános hangokat adtunk ki. :D (nem volt ott senki szerencsére). Hiszitek vagy sem, 10 perc múlva egy baromi nagy, fekete felhő jött, és a fél strand hazapakolt :D Eső csak egy kicsi esett aztán megint ragyogó napsütés, és jó meleg! No,ezek után megfordult e fejemben, hogy boszik vagyunk. :)
2009. jún. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

az komoly:D de ezt próbáljátok ki:(tuti ütős)

Mentek valami nagy bevásárlóközpontban(mammt vagy vmi) mentek kb 4en 5 egymás mellett, egyszer csak megálltok pár másodpercre, magatok alá néztek, és átlépitek a semmit:D mintha valami kötél lenne ott... nagyon nagyXD aki megy mögöttetek nemtudják h mivan aztán lépnek ők isXD

2009. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi azt csináltuk, hogy 4en a tér közepén mozdulatlanul megálltunk, mintha csinálnánk vmit. Én kávét ittam, bnőm turkált a táskájában, haverom nézet az óráját. 1-2 perc múlva egy csomóan néztek minket, egy pár srác elkezdett "tapizni" minket, hogy élünk-e még. Olyan 10 perc múlva elindultunk. Nagyon nagy volt. Olyat röhögtünkXD. Biztos, hogy megcsinájjuk még1x.
2010. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
81%
esőtánc XXI.századi version
2014. jan. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6/9


De az úgy sokkal jobb lenne ha egy ismerőssel mennél te lenézek ahogy leirtad és hogy hitelesebb legyen a haverod meg direkt elesik,akkor garantált lesz a hangulat😆

2020. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!