Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik a jobb Bandicam vagy a...

Melyik a jobb Bandicam vagy a Fraps?

Figyelt kérdés
Ha a bandicam jobb akkor ha lehet valami letöltési linket is adjatok ami nem trial verzió.
2012. márc. 6. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Fraps-t használom, a másikról még nem igazán hallottam.
2012. márc. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Fraps:jó minőség=extra nagy helyet foglal a videó

Bandicam:közepes minőség=kis helyet foglal a videó 10perc limit(ki crackelve vagy megvéve 30percet is felvehetsz :D)


Tehát inkáb hackelj kicsit...

2012. júl. 3. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Vass Gábor válasza:
Nálam az volna a baj most hogy nem tudom mért akadozik de kegyetlenül a felvétel a bandicam-pal, felvettem vele 5 óra 11 perc-et és visszanézve borzalmasan szaggatott nem tudja valaki, hogy mit állítsak be rajta?
2012. szept. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LooToS válasza:
Szerintem a fraps a jobb mert nem reklámozza a videóidban magát és talán a Bandicamnál jobban laggol visszanézve a videó mint a frapsnál és ez igy van a hipercam nél is!
2013. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bandicam, a Fraps nagyon sok helyet foglal.

Nekem egy Fraps-es videó, ami 2 perces, 2GB-ot foglal, ami ugyanaz a videó Bandicammal csak néhány MB...

2013. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azzal jártok jobban, ha minél több helyet foglal! A Fraps ilyen, sok helyet foglal a videó, mert nagyon alacsony tömörítéssel rögzít. Cserébe kevésbé terheli a CPU-t, tehát nem fogja vissza annyira a gépet. Bandicam nem tudom, hogy ilyen téren hogy teljesít, de ha jobban tömörít, nem vagyok meglepődve, ha szaggat.

Camtasia Studionál is ez a helyzet, azt sem nagyon tudom játékra ajánlani.


Frapsnél amúgy jó lenne, ha lehetne kicsit a tömörítési rátát állítani, sajna nem megoldható. El kell fogadni, hogy nagy a videó, amit rögzít, (esetleg kisebb felbontásban vagy kevesebb FPS-sel kell felvenni vele), viszont jó teljesítményt nyújt, utólag egy videoszerkesztővel töredékére lehet azt a méretet venni.


Másik (nem túl olcsó) megoldás egy külső eszköz bevetése, ami rögzítésre van használva. Egy külső eszköz esetén nulla extra terhelés lesz a gépen.


Elnézést, hogy kicsit eltértem a kérdéstől, de nem létezik olyan csoda program, ami képes jó minőségben, kisméretű videót rögzíteni alacsony CPU terhelés és alacsony HDD használat mellett.

2013. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 AnyonymousTheGamer válasza:

.com/download/8rdvzxg4gyqgbkg/Fraps+3.5.99.exe


tedd elé hogy: [link] mer nem enged linket a gyakorikérdések, amm ez a fraps full verzió

2013. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Vass Gábor válasza:
Nekem a mai napig jól bevált a bandicam volt hogy 11 óránál is többet vettem fel vele. Most is simán tolom neki a 6-7 órát.
2016. szept. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!