Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A párom nyitott szemel csókóll...

Batta Szilvia kérdése:

A párom nyitott szemel csókóllozik velem :' ( szerintetek az mit jelent?

Figyelt kérdés
Egy pár napja észre vettem hogy nyitót szemel csokolozik velem és mindig mondja nekem h szeretné ki próbáli két csajjal ez miért van????
2012. márc. 6. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
és hogyan jöttél rá, ha a te szemed csukva volt? :P
2012. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Csak a szex érdekli,figyeli a reakciódat,ráadásul perverz is.

Menekülj!!

2012. márc. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, te hogy vetted ezt észre???


Egyébként meg talán azért csókolózik nyitott szemmel, mert látni akar téged közben!


Azt meg azért mondja, hogy ki szeretné próbálni két csajjal, mert valószínűleg ki szeretné próbálni két csajjal.

2012. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nyitott szemmel csókolózik veled, akkor nincs a szeme becsukva.
2012. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Azzal nincs még gond, hogy nyitott szemmel csokolt, de mit szeretne kiprobalni ket csajjal? Akarhogyis, en hagynam a fenebe...
2012. márc. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mert mondjuk talál érdekel!! hmm ebből rá jövök de hogy miért ezt kell velem csinálni de mind1 majd lesz ami lesz és VANNAK NAGYOBB DOLGOK IS de ezt nem szeretném részletezni!!!! :'(

meg másnak ír nekem nem stb

2012. márc. 6. 23:34
 7/8 dzsi*-* válasza:
fuuh mennyi noob létezik te...semmit nem jelent..:) én pasim is eleinte mindig úgy smárolt,sőt van h a mai napig is néha..=) ienkor csodálja a tekinteted te :D jaa ésmár 9hónapja 1üttvagyunk;) és szeret:$$
2012. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dzsi*-* válasza:
másnak ír neked nem?:) vagy néha dob egy szavas választ és egy smileyt?:DXD háhá akk kezetfoghatunk=) attól h ígyviselkedik,szeret,csak tod van ,,büszkeségük,,..ne aggódj már,ÉN CSAK TUDOM!!!:D
2012. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!