Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Regisztráltattam magam a...

Regisztráltattam magam a szerencsejáték internetes fogadásra! Mi a gond?

Figyelt kérdés
Fel szeretném tölteni az egyenlegemet (OTP-s vagyok) kitöltöm az adatokat a internetes fizetőfelületen akkor azt írja ki, hogy *Hiba a bevitt adatokban, A terhelendő kártya az üzletági követelményeknek nem felel meg.lehet,hogy a Kártyát kibocsátó bank nevét nem jól írom be,és az a gond?
2012. márc. 10. 12:26
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Ugyanez a probléma nálam is. Mióta új felülete van, nem fogadja el. Korábban nem volt semmi probléma.
2012. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 tzsoca válasza:
Figyu, én az interneteskaszinok.hu weboldalról regisztráltam magam az egyik online kaszinóba, ott ismertem meg egyéb más gyorsított befizetési rendszereket, melyekkel azonnal megérkezik befizetésem.
2012. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Mátyás3 válasza:
Nekem is ez a gondom, pedig most úgy érzem nyernék. :D
2012. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
válaszd a K&H az OTP helyett, ahol megadod az összeget, felette. Nekem úgy működött!
2012. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Tudom, régi kérdés, de azóta sikerült megcsinálni? ha igen leírnátok hogyan?
2013. aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én felhívtam az OTP-t, és kiderült, hogy azért utasítja el a kártyát, mert OTP Junior kártyáról van szó, amit 14-24 éves korig adnak, és Szerencsejáték Zrt. weboldalára ezzel nem lehet feltölteni pénzt.


Bár akkor nem értem mert a TippMixPro oldalára meg tudtam ezzel fizetni.... :)

2014. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Ebben csak az a vicc hogy a négyes válaszoló által irt dologgal tényleg működik :D (otp junior kártya)
2015. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Énis megtudom erősíteni, Junior számláról úgy lehet utalni hogy OTP helyett K&H-t választasz, és ott a K&H felületen beirod OTP-s adatokat és átutalja :D
2016. febr. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
+1, K&H-val én is tudtam otp junior kártyával fizetni.
2016. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

+1 K&H.


Én sem tudtam junior kártyával fizetni hiába vagyok 23 éves.

2017. márc. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!