Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pillangó "szelephez" értők...

Pillangó "szelephez" értők kérhetnék segítséget?

Figyelt kérdés
Üdvözlet,remélem jól írtam le a nevét,sajnos csak angolul találtam rá (Butterfly valve). Na most 2 kérdésem lenne ezzel kapcsolatban:1,Létezik-e olyan változat amelyik képes tűrni akár az 1000°C-fokot. 2.lehet-e egy ilyen szelepet 360°-ban tekerni vagy csak 90°? Válaszokat előre köszönöm!

2012. márc. 10. 21:18
 1/2 tibo61 válasza:
Pillangó szelep mint olyan létezik, (pl. az autók karburátorában) de hogy a butterfly valve azt jelenti-e azt nem tudom. Létezik olyan amelyik bírja a magas hőmérsékletet, pl. a dízel motoroknál alkalmazott kipufogó fék egy pillangószelep, amelyik elzárja a forró kipufogó gázok útját. Olyanról nem tudok ami 360 fokban elfordítható lenne, de nincs is értelme, hiszen mint szelep nyit és zár, ehhez pedig elég a 90 fok.
2012. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi a célod vele, hogy 1000 fokot kell bírjon?
2012. márc. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!