Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Samsung galaxy s2 vagy iphone 4s?

Samsung galaxy s2 vagy iphone 4s?

Figyelt kérdés
szerintetek melyik a jobb és miért??
2012. márc. 10. 21:57
 1/4 anonim válasza:
Mindenképpen az Iphone, ha már csak abból indulunk ki, hogy az Apple cég volt az első az érintőképernyős teló terén és máig is túlszárnyalhatatlan. A legjobb megoldásokat alkalmazza.
2012. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
iPhone.
2012. márc. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább Galaxy s2,mert unokatesómnak iPhone4-e van,bátyámnak Galaxy,és mondta unokatesóm is hogy sokkal jobb a Galaxy mint az iPhone,legalábbis szerinte(szerintem is) jobb a Galaxy,de te tudod :)
2012. márc. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem van egy itthoni galaxy s2-m, és külföldön vettem egy iphone 4st, hogy kint is tudjak telefonálni, mert kint dolgozok. Szerintem nagyjából egyforma a kettő, mindkettő nagyon el lett találva.. de én már az új iphonera leszek kíváncsi.. és a samsung válaszára az applenek :)
2012. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!