Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iphone 4s vagy akármelyik 2...

Iphone 4s vagy akármelyik 2 magos felsokategorias android teló?

Figyelt kérdés

felsokategorias alatt pl sgs 2, htc sensation, motorola atrix, galaxy nexus primet értek

melyik a jobb

választásotokat indokoljátok


2012. jan. 17. 09:01
 1/9 anonim válasza:

Én az androidot támogatom. Nem lassabb, nem gyengébb a kamerája a legjobb samsungoknak pl. mint az iPhone-nak és az ár mellett ne felejtsd el, hogy az iOS (az iPhone oprendszere) sokkal kötöttebb mint az androidé. Egy szó mint száz, ha kicsit is értesz a telókhoz akkor nyugodtan Androidosat, nem fogod megbánni.

Száraz adatok összehasonlításához: GSMArena.com (itt van phone finder is, ha megadod a szükséges paramétereket, kihozza a telefonokat -pl min 8MP kamera, GPS, ...)

Tesztek: Mobilarena

Összehasonlítások videón: Youtube


Ui: Mit szeretnél csinálni a telefonnal?

2012. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A Samsung Google Nexus a legjobb okostelefon ami most piacon van. Ezeket a telefonokat NEM lehet összehasonlítani, mert minegyiknek más előnyei ill. hátrányai vannak. Pl. attól, hogy az Iphone-t a jó grafikájával reklámozzák, attól a Nexus-nak nincs xar grafikája.
2012. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Abszolút neked kell eldönteni, hogy mire kell. Nagy különbségek nincsenek.

Egy biztos én droidot többet nem akarok. Lassan 3 év már bőven sokkkk volt belőle.

2012. jan. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

jelenleg androidom van

középkategorias motorola defy

és én az iphonet olyan szempontbol latom jobbnak hogy nem annyira szettagolt!

az androidnal mivan??? beragad az app és laggol mint az állat

(ezt nemtudom : igyvan 2 magosoknalé is??? hogy 1-2 komolyabb dolog fagyassza???)

2012. jan. 18. 15:49
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nem attól függ, hogy hány magos. Ez jóval összetettebb.


Nekem ma magától rebootolt a teló és többet nem bootolt be, folyamatos reboot lett. Még a bootanimig sem jutott el. Újra kellett rakni az egészet. Pedig már kb másfél hete működött rendesen.


És nem gagyi telefonom van, bár volt olyan is.

2012. jan. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

SGS 2 nem jó, mert a TouchWiz felület nincs optimalizálva stb.

Htc sensation-ről nem tudok sokat mondani mert nem ismerem

Motorola Atrix komolyabb használatnál megsüti a kezedet

Samsung Google Nexus 4.0-ja tele van bugokkal mert ez az első 4.0-val megjelenő készülék

LÁtod, kedves kérdező? Minden telefonnak vannak apró hibái, attól függetlenül, hogy csúcskészülékről van szó

Pl. kesztyűben nem lehet használni a felsorolt eszközök közül egyet sem, mert kapacitív érintőképernyőjük van.

Kedves előttem válaszoló:

Szerintem te valamilyen task killert használsz/használtál és az kinyírt valami olyan progit ami kell a teló működéséhez

Bővebben itt: [link]

2012. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az első válaszolónak Fingja sincs a Telefonokról ! hogy a fenébe lenne jobb telefon az apple iphonenál ,mióta létezik az iphone és az ios nincs is annál jobb.indits el két egyforma alkalmazást egy iphonen meg egy csúcs kategoriás samsungon, melyik tőltbe elöbb?Hasonlitsd össze a kamerát!melyik csinál gyorsabb és szebb képet?melyikre van több app?melyiknek akadozik a menüje jobban?melyiket nyomják reklámba hogy eltudják adni ?láttatok már ügynököt,üzlet embert stb samsungal?mert én még csak iphoneval!mért?mert megbízható,gördülékeny,mindent tudó,ja meg van pénze a jobbat megvenni!de mind1 is ,mert mindenkinek az a jó amilye van ,engem meg különössen nem is izgat ,de az tutira tudom hogy az apple termékek a kategoriájukba a legjobbak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

01-22 15:28

Semmi taskkillert nem használtam. Egyszerűen sz@r.

2012. márc. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az bizony szívás...
2012. márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!