Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon mit jelent az álmom?...

Vajon mit jelent az álmom? Egyáltalán van-e jelentősége.

Figyelt kérdés
Ma gyönyörű és egyben ijesztő álmom volt.8 éve halt meg nagypapám leukémiában,akit nagyon de nagyon szerettem.Nem volt már lába sem,olyan 30-40 éve folyamatosan vágták neki üszkösödés miatt,a halálakor már a combtövéig volt vágva az egyik a másik pedig a combja közepéig.Ennek ellenére,egy erős és életvidám nagyapó volt,amíg térdig volt vágva mind2 lába,addig még motorral is meglátogatott pedig 20km-re laktunk egymástól.Ma éjjel tényleg különös álmom volt.Meglátogatott,de már nem is emlékszem mit mondott,csak arra,hogy fiatalka volt,olyan 30-40 éves de én meg ugyanúgy 20 és megvolt mind a két lába és még mondtam is,hogy papi visszatért 8 év után,a halálból.Olyan különös volt,mintha tényleg ott lett volna velem,sírni sem tudtam pedg legutóbb amikor vele álmondtam a halála után nemsokkal,akkor tudtam.Arra is gondoltam,hogy lehet azért álmondtam vele,mert nemsokára lesz a halálának az évfordulója.Sajnos nemtudom pontosan mikor,csak azt,hogy 8 éve aznap amikor unokatesóm ballagot:SAnyunak nem is mertem mondani,nem akartam neki ezzel fájdalmat okozni,reménykedem hátha érti valaki,vagy van itt valaki aki szerint van valami jelentősége.Ma amúgy különösen sokáig is aludtam pedig időben feküdtem le,de mégis fél 11kor keltem fel a szokásos 7-8 helyett:SJajjj:SHa vki tud vmit vagy érti mi lehet ez írna nekem?Előre is köszönöm
2009. jún. 10. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A leirtakból én azt látom, hogy nagyon szereted a nagypapádat. Nagyon szépen írsz róla. És egyszerűen hiányzik. Sztm ezen túl nincs nagyobb jelentése az álmodnak. Járt neked egy szép álom a nagypapával, olyannak láttad, amilyennek kívántad látni életben - egészségesnek, fiatalnak. Sírni meg azért nem tudtál, mert elfogadtad, hogy már nincs veled, ez így jó. Ha élne nagypapád, örülne, ha sírni lát?

Keress a napodban egy nyugodt pillanatot, amikor csak magadra és belsődre tudsz figyelni, képzeld el a nagypapádat és köszönd meg neki az életedet, hisz ha ő nincs, te sem vagy. Amikor nagyon hiányzik, tedd meg neki ezt, örömmel, tisztelettel. És minden rendben lesz.

Az álmoktól meg ne félj - nem jósolnak, pontosabban igen, de nincs általános jelmagyarázat, mert mindenkinek más az asszociációs rendszere és az álom jóslását csak ennek ismeretében lehet megfejteni, ha egyáltalán kell.

2009. jún. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm,nagyon aranyos vagy:)

Anyunak csak nem mertem megemlíteni,mert nem mutatja,hogy rossz neki,de tudom,hogy igen,aztán lelkifurkám van:S

Igazából én tényleg sosem láttam lábbal,mindig úgy emlékszem rá,ahogy főzte a kv-t és ült az idétlan fa botján,vagy készítette nekem a pirítóst a sparhelten,vagy amikor lerobogott hozzánk műlábbal a simsonjával,ő tényleg szeretett engem,nem olyan volt mint apám vagy apám apja,vele egy házba laktunk,de sosem jött fel,pedig 15 lépcsőfokra laktunk nem 20 km-re,vagy ha feljött akkor is bántott,leköpött,megalázott,de Guszti papi tényleg szeretett.Maminak sem merem mondani,mert akkor csak sír,ő sem a régi mióta meghalt papó.Mindig kérdezem azt is,hogy hogy jöttek össze,vagy milyen volt az esküvőjük,de nem beszél róla,nemtudom miért.Anyát kéreztem de ő csak azt mondja,hogy azért mert nem volt fényűző esküvő mert szegények voltak.De akkor is szerették egymást:)

Nekem meg lelkifurdalásom van néha,mint most is,hogy amikor már kórházban volt,nem mentem be hozzá mégegyszer,én tényleg azthittem,hogy még nem fog meghalni,olyan erős volt,de lusta voltam bemenni,tényleg egy lusta hülye voltam,elbúcsúzni sem tudtam tőle,meg most sem beszélgetek vele,még akkor sem ha kimegyek a sírhoz,önző voltam és önző vagyok,pedig szerettem:'(

Köszönöm a válaszod azért,sokat segített,kijött egy kis feszültség miközben írtam:)

2009. jún. 11. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!