Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan használnátok ki egy...

Hogyan használnátok ki egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
Egyik kedves "jó akarómnak" tudom a facebook jelszavát. Ti hogy használnátok ki ezt a helyzetet? Mit tennétek?
2012. márc. 11. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

BELÉPNÉK ÉS IROGATNÁK MINDENKINEK, KIÍRNÁM ÜZENŐFALAMRA, HOGY SZERETEM JEFREE START ÉS JUSTIN BIEBERT ÉS MEGVÁLTOTATNÁM A JELSZAVÁT.

Persze ne jöjjön rá, hogy te voltál, mert feljelent...

2012. márc. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az első hülyeséget ír, én inkább azt csinálnám, hogy megnézném az összes üzenetét, aztán kiposztolnám a falra a legjobb barátai titkait. Meg ha ilyen facebook függő, letörölném az összes képét, stb, meg mondanám hogy változtasd meg a jelszavát hogy csak te tudj belépni, de nem tudom azt lehet-e az emalje nélkül? Esetleg ha először az emailcímét változtatod át a sajátodra?
2012. márc. 11. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
75%
Gyerekes baromság. Felejtsd el, legyél különb a "jó akaródnál". Az az igazán nagy dolog, ha ellen tudsz állni ezeknek a bosszúhadjáratoknak.
2012. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
70%

Én azért mindenképpen meg néznék ott egy pár dolgot. Nem is kell kiposztolni minden hova, elég ha csak te tudsz róla.

És ha majd eljön az idő, felhasználhatod ezeket.

2012. márc. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Lehet, hogy hülyeség, mert komoly baj is lehet belőle, de én írnék a helyedbe a legocsmányabb srácnak/csajnak, hogy mennyire bejön és hogy nem-e akar vele kapcsolatba lenni...:D
2012. márc. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is tudom egy két haverom jelszavát.


Az egyiknek speciel én hoztam létre a levelezőjét és a fbook-os és iwiw-es profilját.

De még egyszer se vett rá a lélek, hogy a tudta nélkül belenézzek a személyes adataiba.


Persze jó eljátszani a gondolattal, hogy bármikor bármit megtudhatok róla amit más nem tudhat, de nekem többet ér a bizalom és a barátság.

2012. márc. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!