Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Soproniak, még megtalálható a...

Soproniak, még megtalálható a régi tankok és repülők?

Figyelt kérdés

Kb 25 éve-gyerekként-a soproni szanatóriumba voltam többször is, az egészségi állapotom miatt. A városon belül - vagy a szélén - (ez már megfakult kicsit) voltak tankok, repülők kitéve. A harckocsiba be is lehetett szálni.

Azóta sajnos nem voltam arra felé - kérdésem: Ezeket a műemlékeket végleg eltűntették, vagy még most is megtekinthetők? (ha igen, pontosan hol?)

Köszönöm! (és csak komoly válaszokat kérnék)


2012. márc. 11. 18:47
 1/4 anonim válasza:
17 vagyok és én már nem láttam sajnos azokat a gépeket, tehát kb. 15-20 éve nincsenek ott.
2012. márc. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem már nincs. Régen "Kresz-park"-nak hívták, és akkor volt ott egy Mig 21-es repülő, egy T-34-es harckocsi, és két ágyú. Úgy 10-15 éve bontották szét. Azóta Citadella-park néven él tovább a hely.
2012. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, szerintem egyről beszéltünk. Kb 20-25 éve voltam ott gyógyszanatóriumban és oda vittek ki minket!

Most abban a jelenlegi parkban van valami érdekesség? Vagy csak sima közparkká alakult?

2012. ápr. 9. 19:05
 4/4 anonim válasza:
Semmi érdekesség, játszótér(gondolom ez annyira nem izgat :D) és kis kreszpálya gyereknek.
2012. ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!