Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miskolci Segélyszolgálat?

Miskolci Segélyszolgálat?

Figyelt kérdés

Tud valaki miskolcon olyan helyet ahol adományokat fogadnak el?(pl:ruha,szekrény) Mert felesleges szekrényeink vannak és nem tudunk vele mit csinálni, kuka mellé nem lehet ki tenni,oda se tudjuk kinek adni!Meg ilyen jó állapotban lévő ruhák (ami még nagyszüleimé volt) vannak.

És,hogy akkor van-e olyan hely ahol az ilyeneket le lehet adni,és oda adnák rászorulóknak vagy akármi?!


2012. márc. 12. 21:46
 1/3 anonim válasza:
Mi a ruhákat a Máltaiakhoz vittük el, valamint a hajléktalan szállóra. Az engem is érdekelne, hogy szekrényeket, bútorokat vajon hová lehetne vinni.
2012. márc. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És én azt hallottam,hogy a Máltaiak csak úgy veszik be a ruhát,ha frissen van mosva.Igaz ez?

Mert nem koszos egyik se amit vinnénk, annyi hogy a szekrénybe áll már pár éve,de egyik se koszos,nincs semmi baja.És így vajon beveszik,vagy belekötnek?

2012. márc. 13. 10:14
 3/3 anonim válasza:
Mi úgy vittük, hogy a szekrényben állt már jó pár éve. Elvették. Koszosnak azok sem voltak koszosak, vasaltak is voltak. Egyébként én a helyükben nem ugrálnék...Nekem nem tetszik, hogy a kertjük sarkán ott van az a turkáló....Fura gondolataim támadnak tőle... Szóval szerintem vidd őket nyugodtan így!
2012. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!