Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnak azok akik...

Mit csinálnak azok akik otthon egyedül (családdal) szilvesztereznek?

Figyelt kérdés

Csak nekem ilyen rossz h most nincsenek barátaim és egyedül leszek..vis családdal.

ti mivel foglaljátok le magatokat?


2010. dec. 31. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
én tanulok hétfőn vizsgázom és nincs is most jobb dolgom.
2010. dec. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
uhhhh. 1. ez elég szörnyen hangzik...
2010. dec. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekemis kéne tanulnom 3 TZ..

Sok szerencsét a vizsgádhoz!(yn):D

2010. dec. 31. 18:39
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is tanulok.


Meg most netezek, és eldöntöm honnan veszem a telómat meg milyen előfizetéssel, mert már napok óta ezen bénázok, aztán most anyuval meg tudom beszélni, meg neten majd apuval is... nem akarom hogy mág új év első hetén se legyen meg ez a f.o.s.


Amúgy mehettem volna partyba, de nem vonz most ez annyira... új év, nagyszám. Pedig lennének sikerek amiket ünnepelhetnék.

Máskor is szoktam bulizni, azt meg nem értem hogy vannak akik totál lerészegednek ma.


Jövőre megpróbálom letudni a vizsgáimat hamar, és elhúzni az Alpokba snowboardozni húgommal, meg még talán másokkal.

Vagy ha ez nem akkor megtalálható vagyok Budapest vmi partyhelyén szintén húgicámmal...

2010. dec. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok


Te meg ne szomorkodj.

Vmiért elég fiatalnak tippellek 13-14 körül.

Aranyosnak tűnsz, biztos lesznek majd rendes barátaid, próbálj kicsit nyitni feléjük.

Az meg hogy most nem bulizol nem baj.

2010. dec. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is egyedül(családommal)vagyok.Mi panelben lakunk így van teraszunk.Hát filmet néztünk eddig most itt vagyok.Néha kimegyek nézem a tűzijátékot.Dudálok ilyesmi.Búék mindenkinek..Remélem elleszek az evéssel filmnézéssel dudálással éjfélig..Vagy tovább..
2010. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
world of warcraft :D
2010. dec. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolsó elötti nagyon aranyos vagy:D igen 14 vagyok(:

Sok sikert a vizsgáidhoz, örülök h sok sikered volt ebben az évben, reméljük a következőben még több lesz:D Biztos nagyon jó tesó lehecc:D Énsem vagyok oda a nagy bulikért.. Annak télleg semmi értelme h k*rva részegre igyam magam utána pedig azzal legyek menő..ez inkább szánalmas..


Utolsó: Énis VV-t nézek, legalább van min nevetni((:

Durrogtatásból ittis van bőven bár..ezt sem nagyon értem h minek petárda én nem élvezem h az ablak alatt csatta el mivel családi házban lakok!:D


Jó szórakozást nektek:D

2010. dec. 31. 20:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem jönnek a rokonaim, úgyhogy nem lesz olyan szar ügyem. :D


Tévézünk, kajcsizunk, hülyülünk, kártyázunk, tüzijátékot nézünk... nekem nem lesz kakás...

2011. dec. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

MIVAN? "Utolsó: Énis VV-t nézek, legalább van min nevetni((:"


A World of Warcraft az egy PC-s játék... Nem a "Való világ"

2012. jan. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!